Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen elmultak a tünetek?...

Teljesen elmultak a tünetek? Van ilyen? Nem érzek semmit.

Figyelt kérdés
sziasztok.ma tőltőm be a 12 hetet..és elmultak a tüneteim..annyira jol érzem magam.nem vagyok álmos,fitt vagyok,állandoan csak mennék.:Dez igy jo?most voltam genetikai uh-n és láttam ahogy mozog-addig minden nap izgultam.most meg fel vagyok szabadulva.annyira boldog vagyok.:Dakkor ez igy mükődik?
2008. jún. 5. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam vele. Elmúlt minden pici tünetem is. Nekem csak a mellem fájt és fáradékony voltam nem bírtam a terhelést, de az is elmúlt.

És most 27. hétben vagyok.. :-))))))))

Boldog babavárást!!

2008. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szíja!Nekem is 11 hetes terherssen elmult minden addigi tüntem:)Most már jobb,de majd meg látod ahogy nől a baba a hasadba egyrre többet fáj itt,meg ott.19 hetes kismami
2008. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Élvezzétek mert nem mindig lesz ez igy :D:D 33.hetes kismama
2008. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt 12. hétre minden bajom. Most itt fáj és itt szúr mert nő a méhem nem beszélve arról h néha még hányás is van pedig én nem hánytam csak egyszer. 15 hees kismama
2008. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!