Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen hamar elmúltak volna a...

Ilyen hamar elmúltak volna a kellemetlen tünetek?

Figyelt kérdés
7+5 hetes terhes vagyok. Még egy héttel ezelőtt iszonyatosan rosszul voltam szinte a nap huszonnégy órájában. Most ezek a tünetek egyik napról a másikra elmúltam maradéktalanul. Tegnap voltam uh-on, a baba megvan a szívverését is hallottam, tehát elvileg nincs gond!Viszont akkor hogy lehet hogy eltűntek a tüneteim?Lehet, hogy először a sok vitamin miatt volt a rosszullét mostanra pedig hozzászokott a szervezetem? Ti mire gondoltok? A dokit nem mertem megkérdezni, mert féltem, ha azt mondom jól vagyok kiír dolgozni!
2009. dec. 12. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezek a tünetek (jobbik esetben) eltűnnek és sokszor nem is érzed hogy kismama vagy.Aztán a 25. hét után visszatér,akkor meg már azért mert a baba nyomja a szerveidet,az gyomorégéshez,légszomjhoz vezet.Én most pont ebben az időszakban vagyok.Élvezd hogy nincsenek tüneteid és ne gondolj rosszra,a baba állapota nem függ össze vele
2009. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!