Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 11 hetes terhes vagyok, a...

Kb 11 hetes terhes vagyok, a múlthéten nagyon rosszul voltam, de ezen héten már szinte semmi rosszullét. Normális hogy elmúltak a tünetek?

Figyelt kérdés
úgye ez nem jelent semmi rosszat?
2008. okt. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem is volt ilyen, aztán egy hét múlva még rosszabul voltam. :)
2008. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, szerencsére! A kismamák többségének a 12. hét környékén elmúlnak a rosszullétek. Persze vannak, akiknek sajnos tovább tart, illetve szerencsések is, akik ezt a kellemetlen időszakot meg sem tapasztalják.

Szóval nyugi!

2008. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy elmúlnak a tüneteid. De ez pl. nem jelenti azt, hogy nem fognak visszajönni.

Én 23 hetes vagyok, de soha nem voltam rosszul, nem émelyegtem, nem volt hányingerem, mégis jól vagyunk. Ha valaki terhes, nem azt jelenti, hogy kötelező rosszul lennie, és a napjait a WC fölött guggolva töltenie! Nyugi!

23 hetes kismama

2008. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy semmi gond.Én is így jártam.A 3. héttől volt émelygés, öklendezés, hányinger, hányás, amit akarsz.A 8. héten úgy tünt enyhül és én is féltem hogy valami baj van, aztán mint derült égből a villámcsapás mentem is mosdóba.Babóka megnyugtatott, itt vagyok anya, semmi gond.Azóta enyhült a dolog, van egy jó nap aztán következik egy rossz.Bízom benne nem tart a terhesség végéig.Most 10 hetesek vagyunk.

Szóval boldog babavárást, vigyázz magatokra!

2008. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat. boldog babavárást mindenkinek.
2008. okt. 2. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!