Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elment a kedvetek a szextől,...

Elment a kedvetek a szextől, amikor megtudtátok, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
A férjetek, párotok mit szólt hozzá? Hány évesek voltatok akkor?
2011. jan. 27. 15:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát igen. Elég sok itt a naív hölgy. Én férfi vagyok, és végig hűséges maradtam a terhesség alatt,de persze a feleségem megoldotta orálisan a dolgokat,az utolsó hónapban meg kézzel. És szerintem ez így normális. A férfi is enged, meg a nő is. Erről szól egy kapcsolat. De nekem is sok barátom járt prostizni, mert a felesége nem akart semmit csinálni. Csinálja magának??? Hát nem tudom, ez normális egy házasságban?-lehet, hogy én vagyok maradi,nem tudom. De inkább higgye azt a hölgy, hogy a férje ilyen rendes, minthogy kiderüljön valami, és aztán egy kapcsolat tönkre is ment-egy gyermek jövője.
2011. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Két vetélés után a mostani, harmadik terhességem is pecsételéssel indult, így elovigyázatosságból természetesen nem mertunk szexelni a "hagyományos" módon.

A férjem orvos, talán megértobb is emiatt, de - kovezzetek meg, ha nem értetek egyet - én személy szerint rosszul éreztem volna magam, ha nem személyesen gondoskodhatom Róla és a kielégítésérol. Elotte sem titkoltam, hogy nem mindig volt hatalmas kedvem az orális szexhez, de nekem annyi elég volt, hogy tudom, Számára mennyire fontos ez.

Ennyi. Én nem szégyellem magam emiatt.

Most 34 hetes terhes vagyok, 34 éves, a Párom pedig 50.

2011. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia. Én most vagyok 13 hetes, és 23 éves. De a 12. hétig én sem kivántam a sexet. Nekem nincs semmi rossz tünetem a medence csont fájáson kivül. Finnyás voltam, rossz kedvű, egyáltalán nem kivántam, de még kielégiteni se akartam a páromat. Volt hogy szóvá tette finoman, de megérti, muszáj neki :)

Most vissza jött az hogy ismét akarom :)

2011. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Első terhességem alatt - az előzmények miatt - nem akartam szeretkezni. Nem nem kívántam, hanem egyszerűen annyira féltettem a babát, hogy nem mertem. Illetve egyszer-kétszer szeretkeztünk, de nekem soha nem volt jó, mert állandóan azon járt az eszem, hogy nehogy ártsunk a babának. Viszont a férjemről mindig én gondoskodtam, annyira nem tudtam volna elhagyni magamat, hogy "ráhagyjam". Bár nem mindig volt kedvem az orális szexhez, azért megembereltem magam, mert tudtam, neki sem könnyű kibírni. Most várjuk a második babánkat, most egy kicsit bátrabb vagyok, és azt mondhatom, sokkal, de sokkal jobb a szex, mint nem terhesen. De ha bármi közbejönne, és esetleg szextilalom lenne, akkor sem hagynám, hogy önkielégítsen a párom. A férfi válaszolókat szerintem sem kell lehurrogni, inkább el kell gondolkozni azon, amit írtak, szinte 100 %-ig biztos vagyok benne, hogy igazuk van... Szóval aki hagyja, hogy önkielégítsen a férje, inkább vegyen erőt magán, és segítsen neki... De persze ezt mindenki maga tudja, csak néha nem árt az ő helyzetükbe sem belegondolni. Terhesen egyébként is körülöttünk forog a világ, egy kis kényeztetés nekik is jár.
2011. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja, első terhességem alatt 25 éves voltam, most 27 vagyok.
2011. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!