Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41 éves vagyok, és halálra...

41 éves vagyok, és halálra rémisztenek az orvosok a hülye statisztikákkal. Szeretném, ha "idősebb" terhesekkel tudnék értekezni. Nektek is ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
2 hét van még a magzatvíz vételig (+3 hét az eredményig)de úgy érzem megőrülök.. genetikai UH tök jó lett,2,2 a tarkóredő, és olyan orrocskája van a babának, mint Mátyás királynak, de a kockázatelemzésem 50% Down!!! Tudom, érzem, semmi baja nincs babának. A ciki, h. előző házasságomból van egy Down kislányom, aki nagyon édes,rajong érte mindenki, de ráment az előző házasságom. Megértitek a rettegésemet? A másik, hogy ha véletlenül baj lenne vele...bele sem merek gondolni, félek szembesülni. Érzem, h. mocorog,kapott a lányomtól már kis ruhácskát, meg cumisüveget, itt a UH képe a polcom, olyan kis formás, szép, nem tudnám bántani. Kaptam róla CDt, olyan élénken ficánkol. Az egyetlen, ami a Down lányommal terhesség alatt más volt a többihez képest, h. nagyon gyengéden mozgott, ez a baba, meg nem áll egy pillanatra sem :)...néha már bánom, hogy vállaltam, annyira parázok...
2011. jan. 26. 10:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok-sok boldogságot Nektek! Hatalmas leányzó :) Nagyon örülök nektek! Az ilyen teszteket meg jobb lenne, ha nem is engednék... csak nyerészkedés az egész, ha meg valóban baj van, úgysem ér semmit! Akkor úgyis elküldenek valódi vizsgálatokra. Örülök, hogy jól vagytok!!!!
2011. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Atyaég!Húúú, de örülök nektek és nagy grat.Nem találtam meg a kérdést, hogy írjak akkor, mikor én is megszültem a kisfiamat.A 32 éves kombis vagyok.Már 4 hónapos lesz a fiatalúr, aki gyönyörű és egészséges.

Azóta szapulom a kombi tesztet.Mennyi keserves percet okozott....

Kívánok nektek minden szépet és jót, sok örömet, boldogságot!!!

2011. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nektek is gratulálok, és köszönöm szépen :))))) Visszatekintve, megérte ennyit parázni, most nagyon boldog vagyok. És ezt a rohadt paráztató-kombitesztet tényleg tiltani kéne, mert kimondottan káros!!!!!!

Nagyon sok sok boldogságot nektek is, vigyázzatok magatokra és a babátokra is :)

2011. júl. 26. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!