Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41 éves vagyok, és halálra...

41 éves vagyok, és halálra rémisztenek az orvosok a hülye statisztikákkal. Szeretném, ha "idősebb" terhesekkel tudnék értekezni. Nektek is ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
2 hét van még a magzatvíz vételig (+3 hét az eredményig)de úgy érzem megőrülök.. genetikai UH tök jó lett,2,2 a tarkóredő, és olyan orrocskája van a babának, mint Mátyás királynak, de a kockázatelemzésem 50% Down!!! Tudom, érzem, semmi baja nincs babának. A ciki, h. előző házasságomból van egy Down kislányom, aki nagyon édes,rajong érte mindenki, de ráment az előző házasságom. Megértitek a rettegésemet? A másik, hogy ha véletlenül baj lenne vele...bele sem merek gondolni, félek szembesülni. Érzem, h. mocorog,kapott a lányomtól már kis ruhácskát, meg cumisüveget, itt a UH képe a polcom, olyan kis formás, szép, nem tudnám bántani. Kaptam róla CDt, olyan élénken ficánkol. Az egyetlen, ami a Down lányommal terhesség alatt más volt a többihez képest, h. nagyon gyengéden mozgott, ez a baba, meg nem áll egy pillanatra sem :)...néha már bánom, hogy vállaltam, annyira parázok...
2011. jan. 26. 10:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baja, és kislány :))))))

Köszönöm szépen mindenikek!!!!

(én beszüntetném a kombinált tesztet!!!!)

2011. márc. 3. 18:35
 12/23 anonim ***** válasza:
Gratula!!!!!!Nagyon örülök!!Irj ha megvan a baba!!
2011. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jaj? nagyon örülök, hogy minden rendben a pici lánnyal! Igazad van, ezek a teszetk csak a frászt hozzák szegény kismamákra! És sajnos az orvosok sem mondják el, hogy a kombinált teszt nem a valós betegséget mutatja, csupán azt, hogy van-e esély egy beteg babára... és bizony sokan el is hisziok, hogy ha a valószínűségszámítás nagy kockázatot mutat, biztosan beteg is a baba.. Boldog babavárást!!!!!
2011. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon sok boldogságot kívánok! Megérdemlitek!
2011. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
a 32 éves pozitív kombitesztes vagyok.Nagyon örülök, hogy minden ok.Én is beszüntetném a kombit egy nagy nyerészkedés az egész.
2011. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, nagyon nehéz hónap volt, de megérte, és veletek könnyebb volt!!!

Utolsó kommentet író! Elmész amnióra??

Én is boldog, egészséges babavárást kívánok nektek!!!

2011. márc. 4. 23:31
 17/23 anonim ***** válasza:
Elmentem amniora(októberben voltam).Mikor kiírtad a kérdést, én már tudtam, hogy egészséges kisfiút várok-hamarosan szülök.Nem néztem meg, de 2, 3 v.4 hsz-t írtam-Minden jót, még egyszer!
2011. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok, írj, ha megszületett :)
2011. márc. 5. 12:43
 19/23 anonim ***** válasza:
Ok, mindenképpen megírom:)))Ígérem, nem felejtem el.
2011. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 19.én hajnali fél 4-kor megszületett Mira baba :) 3800 gr, 57 cm, feje 35 cm. Gyönyörű csodálatos szép egészséges kisbaba :) 1 óra alatt meg volt :)

Drukkolok annak, aki még szülés előtt áll.

2011. júl. 24. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!