Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony az afp leletén a MOM...

Alacsony az afp leletén a MOM szint. Előfordult ez szintén valakivel? Aggódom!

Figyelt kérdés

Nekem 0,66 lett és 0,70-től jó azt írja.

Nálatok volt ilyen?

Gyógyszert szedtem a vérvétel idején mert náthás voltam, cataflamot szedtem...

Ez bezavarhatott az eredményben szerintetek?

30 vagyok...2-ik babám!


2011. jan. 25. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 0,68 volt, azt mondták, 0,70 -től jó, úgyhogy felküldtek pestre genetikára, ahol volt egy alapos ultrahang, ami szerint tökéletes a baba, így nem küldtek további vizsgálatra, mert csak pici eltérés volt. Ha nagyobb az eltérés, vagy az uh-on nem stimmel vmi, akkor küldenek magzatvizvételre.

Nyugi, a tied sem nagyon rossz, lehet hogy pár nappal hamarabb vették le a vért.

A gyógyszerek elvileg nem befolyásolják ezt az értéket.

2011. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A CAtaflam nem javasolt a terhesség alatt. Náthára meg különösen nem....

MOst biztos lepontoznak.

Amúg ez dokifüggő, van, ki legyint, hogy belefér..., én csináltatnék egy négyes tesztet, az még 3 paramétert néz... Reméljük (s ez a valószínű), hogy semmi baj nincs.

2011. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mindenképp beszéld meg a dokiddal, lehet továbbküld genetikára

barátnőmnek is ilyen körül volt az értéke, de nem lett semmi baj!

és én sem szednék terhesen cataflámot egy náthára!

2011. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Náthára Cataflam?!Még akkor sem,ha nem vagyok várandós!Különben pedig az AFP már nem érvadó,elég elavult vizsgálat.2 gyerekes anyuka
2011. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyan ennyi lett, de én alapból integrált tesztet kértem, ahol minden eredményem tökéletes lett, de annyira ahogy a nagykönyvben meg van írva. Csak az afp lett alacsony, de így is 1:45000-hez hozták ki az eredményt.Az orrcsont is szépen látszódott és a takaróredő is 1,1 volt. Most vagyok a 33 hétben, de néha nekem is szembe jut az alacsony afp, és akkor elkezdek félni. De tudom, hogy nem lesz baj, csak hát akkor is ott van az az eredmény. Ha gondolod 6-7 hét múlva megírom, hogy milyen egészséges lett a babám, és a tied is biztos az lesz :)
2011. jan. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A Cataflamont a dokim írta ki, a védőnőm azt mondta vagy belázasodom és az nagyobb baj vagy szedem pár napig ezt mérlegeljem.Hamar meg is gyógyultam tőle, voltam kombinált teszten 12 hetesen ott negatív lett az eredmény!

Emiatt talán nincs izgulni valóm, holnap irány a doki és megmondja a továbbiakat!

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 26. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 0,64 lett, és 17 hónapos lesz az egészséges kislányom. Nem lehet, hogy korán volt a vizsgálat, és kisebb a baba a koránál? Nálunk (Miskolc) 0,51-től jó, a második babámnál most kaptam meg az eredményt, az 0,70 lett. De ott is 0,51-től írták, hogy jó...
2011. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. jan. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!