Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg szint kérdés! Van aki...

Hcg szint kérdés! Van aki tesztelt várandósága alatt? (Úgy értem nem az elején hanem a közepe vége felé).

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy:

A 12. héttől szintje a 20. hétig csökken, majd ezt követően vérszintje a szülésig stagnál.

És olvastam olyat is aki tesztelt terhessége közepén és negatív lett a teszt! Kíváncsi lennék tapasztalatokra!


2011. júl. 26. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár én kb. 12 hetes csináltam poénból utoljára, akkor még pozi volt. De barátnőm csinált most 18 hetesen és neki is!
2011. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 25hetes vagyok,de van még egy tesztem,gondoltam kipróbálom!
2011. júl. 26. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 23 hetesen teszteltem kiváncsiságból, és nem volt csík:) Mondtam is a páromnak, hogy nem tudom mi van a pocakban, de a teszt szerint gyerek biztos nem:)

Szerintem mondjuk hibás volt a teszt.

2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt most csináltam neked:


[link]


25-ös teszt, 28+4 hetes terhes vagyok. Kezd halványulni. Eddig a tesztcsík mindig leugrott a tesztről.

2011. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Szerintem holnap én is megcsinálom!
2011. júl. 26. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? MegcsináltaD?
2011. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem :O ,de majd holnap reggel. De lehet ,hogy megcsinálom du-iból,elvégre az első tesztelési napokon fontos h reggeli pisiből legyen nem?
2011. júl. 27. 14:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet,ugyanazzal a fajtával (gravi hcg), erős pozitív lett,de halványabb a második vonal mint a kontrollcsík. Kíváncsi leszek,hogy száradás után milyen lesz,mert az utolsó teszt amit csináltam kb 7hetesen ott egyforma erős volt a két csík,és száradás után is ugyanolyan erősek!
2011. júl. 28. 12:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a képeket amit anno csináltam a tesztről,és ha a mostani és régi képeket egymás mellé rakom,akkor teljesen ugyanolyanok! Megvárom amíg a mostani teljesen megszárad és úgy is egymás mellé teszem őket!
2011. júl. 28. 15:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Száradás után is ugyanolyan erős a két teszt!
2011. júl. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!