Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocakossag elött is duci...

A pocakossag elött is duci kismamak, kerlek adjunk egymasnak lelki erot, meg tippeket! Ti hogyan alltok a kajalashoz, a plusz kilokhoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy duci vagyok. Nem nehez eszre vennem... Tudom, hogy a dokinak is az a dolga, hogy figyelmeztessen, hogy ovatosan egyek, nem szabad sokat felszednem... stb. Ertem en, de megis ezzel csak azt erik el (plusz a környezetemben többen, akik szinten mondogatjak) hogy folyamatosan lelkiismeret furdalasom van, amikor kajat veszek a szamba. Folyamatosan merni sem akarom magamat, de megis ezt teszem nap mint nap.
2009. febr. 4. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne izgulj ezen, én is duci voltam, és ugyanúgy vagy még többet eszem és eddig 6-7 kilót híztam.

A cukorra kell odafigyelni, de ha jó lett a terhelésesed, akkor az sem probléma ha édeset eszel.

Állítólag a ducibbak kevesebbet híznak a terhesség alatt. Én is féltem, főleg attól, hogy cukros leszek, de minden eredményem tökéletes, és a babóé is.

Minden jót kívánok nektek!

35 hetes

2009. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok! Köszönöm a sok sok kedves mondatot! Jo lenne, ha masok is ilyen pozitivan allnanak a ducisaghoz. :) Nagyon szep, boldog, örömteli babazast mindenkinek!

Ha esetleg neha-neha irnatok meg ebbe a topikba az jo lenne, mert igy nyomon lehetne követni, hogy a terhesseg vegere mennyi lett vegkilok szama ... Bocsi, hogy leragadok ezeken a franya kilokon, de jelenleg valoban az egyik központi (hangulat, no meg lelki nyavaja meghatarozo) temam.

2009. febr. 4. 19:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Ducik :) !


Én még sajnos nem vagyok babás de már gyakorolunk a Párommal. Tiszta baba lázban égek.

Sajnos én is duci vagyok.Milyen szépen fogalmaztatok:)

162 cm és 75 kg. Tudom nem olyan vészes de még vagy 10 kg szeretném ha lemenne de egyre nehezebben van kitartásom mert már 15 lement a múltévben. Hatalmas előre lépés volt büszke voltam magamra.

A hízástól félek, mert nem szeretnék sokat hízni de ahogy olvasgatom nem is törvényszerű. Én úgy tudom, hogy ducin nehezebb a teherbe esés esélye is.

Ha van rá lehetőség küldhetnénk képeket egymásnak is, hogy hogyan is nézünk ki ducin és terhesen. A vékony nőkről mindenütt vannak képek :)

Boldog babavárást... Én majd májusban kezdem élesben, hogy a gyed miatt jövőre szülessen meg. Nem szeretném ha hamarabb jönne anyagilag nem lesz mindegy...

2009. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én 7 hetes vagyok, 170 cm, és 82 kg. Nekem már van egy ksilányom, 5 éves, és ott a terhességnél elcsúsztak a hasamba az izmok, és semmi hasizmom. Ezáltal a hasam már vagy 1,55 éve olyan mintha 6-8 hónapos terhes lennék. Állandóan, szinte 2 naponta kérdezték, hogy megint terhes vagyok??? Én meg csak szégyenkeztem, hogy nem, csak dagi!

Amúgy sose voltam duci, hanem pajzsmirigy problémám lett és ezért híztam 1 év alatt vagy 25 kg-t

2009. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányok!ÉS hogyan alakult a pocitok?Ruhát hol vesztek?Én most lettem babás,duci kismama...
2009. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia,


en a H&M-be, C&A -ba szoktam kapni (ki lehet fogni) aranyos, nöcis, megis nagy meretu ruhakat. Olykor benezek az Ulla Popken (jol irtam?) boltba is, de szerintem ez utobbi draga, es a kinalata valamint a megcelzott korosztalya is inkabb a 40-es, 50-es nökhöz szol.

Remelem tudtam tanacsot adni. :) Ami teny, illetve az en sajat tapasztalatom, hogy : a plazakban levö kismama boltokban semmi eselyünk. Mert ugye az a franya meretezes... Max. 42-ig szokott lenni. :(

Pedig alom szep dolgok vannak. Hat ez van. :)

szep napot mindenkinek, es nagyon csinos ruhakban jaro kismama honapokat! :)

2009. febr. 10. 09:47
 17/17 anonim válasza:

Sziasztok!

Hát én is az "tömör gyönyör" típus vagyok,terhességem előtt 100 kg voltam majd letornáztam 84-re most vagyok a 9 hétben na mondom engem a sors gömbölyűre teremtett:), de nálam érdekes mert sokan azt mondják hogy én most valahogy nem hízok inkább fogyok! Jó tény hogy most nem is esnek jól a vattás kaják és örülök ha nem hányok ki valamit de nem érdekelne ha hízznák mert tudom most már hogy én mitől fogyok:)

2011. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!