Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen lehet augmentint...

6 hetesen lehet augmentint szedni?

Figyelt kérdés
Már pár napja kínlódom (iszonyatosan fáj a torkom), voltam dokinál, aki azt mondta ha a hétvégére nem múlik be kell szednem.Biztos igaza van,de árt a babának, vagy nem?Szedett már valaki ilyen gyógyszert kisterhesen?Nem a duo-t kaptam, hanem a sima augmentint.
2011. jan. 23. 06:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sima torokfájásra tuti nem szedném be. Ha szabad ha nem. Ez elég erős antibiotikum. Sajnos az a tapasztalatom, hogy nem igazán gyógyulok meg hamarabb gyógyszerrel mint gyógyszer nélkül. Ha valami gyulladás, vagy komolyabb baj végett írnák meggondolnám, de torokfájás elmúlik. Házi patikák. Tea vitamin, sok sok alvás a legjobb ellenszer.
2011. jan. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajna nekem muszáj volt beszednem, bár az duo volt! Felső légúti fertőzésem volt, ami nem múlt el az alternatív szerektől, így egy hétre rá kénytelen volt felírni a doktornő, a hörgőim is gyulladtak voltak. Beszedtem, mert azt mondta ezt lehet, és segített. A nőgyógyászom sem kifogásolta, a pici szépen növekszik.

10 hetes kismama

2011. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy segít az antibiotikum, hiszen a torokfájást bacik okozzák. De 6 hetesen én várnék vele azért, ez egy erős antibiotikum. Én csak nagyon-nagyon végszükség esetén szedném be.

Próbálj meg addig is naponta többször sós vízzel öblögetni, hátha az segít. Méz, fokhagyma, fekvés, stb.

2011. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már 5 napja kezelem magam a házi praktikákkal.Lázas nem vagyok, de érzem hogy gyengülök, ami ugye nem jó a babának.Meg van egy 2 éves örökmozgóm, aki mellett szintén nem lehet pihenni....Várok még egy kicsit, hátha javul a torkom.
2011. jan. 23. 11:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Penicillin típusú antibitoikum végig szedhető a terhesség alatt! Kérdés, valóban szükséged van-e rá.. CSak mert fáj a torkod, s gyengébb vagy, én nem adnék antibiotikumot. orvos.

Jobbulást!

2011. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá, hogy a helyileg ható(!) Bioparox antib. spray nem helyettesíthetné-e az Augmentint?!
2011. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbálj meg valami homeopátiás cuccot. Ha a megfeleleőt választod (a homeopátiában jártas gyógyszerész a tüneteid alapján tud segíteni)és 2-3 óránként beszeded, már másnap jobban leszel és NINCS mellékhatása. Egy próbát megér...
2011. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett a terhességem elején, mert enyhe tüdőgyuszim volt. Nem árt, de a tájékoztatóra rá is van írva.
2011. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma este elkezdtem szedni, mert felszökött a lázam, 39, 5 napja szarul vagyok, és egyre rosszabb. Köszönöm a válaszokat! A Bioparox-al kezdtem, 3 napja semmi hatása:-(((
2011. jan. 23. 20:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Uram Atyám, az nagyon sok! Azonnal vidd le ezt a lázat valahogyan! Algopyrint is lehet szedni, vagy rubofent! Vagy nagyon komoly hűtőfürdő! De mindenképp vidd le, mert ez a láz jobban árt a picinek, mint a bogyók!
2011. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!