Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A családnak elmondjuk 2-2...

A családnak elmondjuk 2-2 szülőnek, hogy kisbabát várunk?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a 3. hónapig nem igazán szokták de mégiscsak a két szülő nem?
2011. jan. 17. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajtam az anyukám észrevette :) ha akartuk volna se tudtuk titkolni. a nagyszülők a 10. héten tudták meg.
2011. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a 8. héten mondtuk el. Ha úgy érzitek, mondjátok el.
2011. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed mond el...Biztos jól fog nekik esni. Csak kösd a lelkükre, hogy ne mondják tovább.

Én az elsővel úgy jártam, hogy 6 hetesen elmondtuk, rá két hétre volt az esküvőnk, ott már mindenki tudta. 10 hetesen meg kiderült, hogy elhalt. Aztán jött a magyarázkodás. A másodikat már csak akkor mondtuk el, amikor mennem kellett műszeres befejezésre a kórházba, mert az is elhalt. A harmadikat 14. héten mondtuk el! Itt csücsül mellettem:D

Szóval szerintem nem függ össze semmivel, hogy elmondod e vagy nem. Az ember ilyet nehezen tart magában:)

Kívánom, hogy minden rendben legyen, és sok-sok egészséget, és boldogságot nektek:D

2011. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi kivártuk a 12.hetet, addig senki nem tudta.

Sajnos nálunk volt negatív előzmény, volt egy vetélésem. Akkor sem tudta senki és őszintén bevallom, a mai napig is csak anyukáméknak mondtuk el, már a babánk születése után, hogy előtte is lett volna egy. Nem bántuk meg, sokkal jobb volt így, mint hogy az ember beharangozza a jó hírt, aztán meg hogy mégse... :( Sajna több ismerősöm is járt úgy, hogy örültek a jó hírnek, aztán megtörtént a baj, és utána csak a magyarázkodás fűnek-fának. Ettől én mindenképpen megkímélném legfőképpen magamat és a páromat is a jövőben.

De hát ti tudjátok. Hidd el, ha vártok egy kicsit, akkor is ugyanúgy ha nem jobban fognak örülni az unokának.

2011. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!