Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány fokos vízben lehet...

Hány fokos vízben lehet fürdőkádban fürödni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kádban fürödj, hanem tusolj. A fertőzés veszély miatt.
2011. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fokra nem tudom de nagyon melegbe és forróba ne.mert vetélést okozhat.és a szülést is megindithatja mert vérbőséget okoz.egyébként lehet kádba fürdeni.én is förödtem végig a kádba.
2011. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
max.37 fok
2011. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egy tájékoztató füzetben azt olvastam, hogy max 34. :O azért az kicsit hideg
2011. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt, amit megtiltott a doki, hisz az a hőmérsékelt, amiben jólesik a fürdés, már túl meleg a terhesség idején, és persze veszélyes. Nekem is nagy bánatom, hogy csak tusolhatok. És még a szülés után is a kontollig. :(
2011. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a legelejétől fürdök, most vagyok 16 hetes kismama... szerintem kicsit túlmisztifikálják ezt a fürdés dolgot, természetesen aki veszélyeztetett terhes, az ne fürödjön, de nekem eddig semmi problémát nem okozott! Legtöbb doki azt mondja, hogy a szervezet ( később a baba) úgyis jelez, ha nem esik jól. Persze nem forró vízben, de kellemes meleg vízben fürdök, nap mint nap...
2011. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!