Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem ajálották a H1N1...

Akinek nem ajálották a H1N1 elleni védőoltás milyen indokot mondtak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az influenzán kívül is van több vírusos fertőzés, ami ellen nincs oltás. Azt is el lehet kapni bármikor és annak is lehetnek szövödményei, tragikus kimenetelű is akár. Ez az ember immunrendszerétől függ, illetve, hogy mellette vannak-e más betegségei. Maga az oltás pedig sajnos legyengíti az immunrendszert és amíg a H1N1 vírus ellen vagy az influenza ellen beoltatja magát valaki, a többi vírusos fertőzés ellen nincs védve, az immunrendszere pedig legyengült. Az ismerőseim körében, akik beadatták az oltást, mindegyik abban a szezonban még elkapott valami vírust és bizony lázasan, betegen otthon feküdt. Van, aki több hétig.

Arról nem beszélve, ami tény!, hogy a H1N1 vírus elleni oltások nem lettek megfelelően bevizsgálva és senki nem tudja, hogy hosszútávon milyen mellékhatásai lehetnek, milyen gondokat okozhat. Nem 1-2 évre előre kell gondolkozni. Nekem mindegy egyébként, ki oltatja be magát vagy sem. Nekem csak szimplán ez a véleményem, az orvosoknak is a környezetemben.

2011. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én 9. hetes kismama vagyok.Magyarország legtisztább levegőjén élek a Mátrában, tehát mondhatni a közeg annyira nem zsúfolt, hogy könnyen el lehessen kapni a betegséget.Viszont az összes itteni ismerősöm,aki tavaly beoltatta magát, mind egész télen lázas beteg volt, idősek, középkorúak egyaránt.

Ez az én személyes megfigyelésem, ebből kiindulva elhiszem, hogy valaki a védőoltástól betegedett meg, ezért inkább elszeparálom magam télire amennyire csak tudom, mert rettegek, hogy egy "gyógyszer" miatt baja legyen a magzatomnak, vagy később a gyermekemnek.

2011. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!