Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem ajálották a H1N1...

Akinek nem ajálották a H1N1 elleni védőoltás milyen indokot mondtak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mert miből gondoljátok, hogy visszanéz még az első? Én sem szoktam visszanézni a megválaszolt kérdéseimet. Ez nem csevegőoldal...
2011. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyreszt nem csevego oldal es nem mindenki nezi vissza. Masreszt, nem mindenki ul a net elott egesz nap.
2011. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Engem, ha érdekel egy kérdés, akkor igenis visszanézek, hogy másnak mi a véleménye, a kérdező mit reagál.

Nem ülök egész nap a gép előtt.

De az 1. és a 2. válaszoló ugyanaz, belinkelt egy oldalról egy szöveget, majd egy másik H1N1 ellenes linket küldött.

Mindkét írás hiteltelen.

Nem oltatom magamat, nem ezért írom, de az ilyen beírásoktól a hideg ráz, mert csak a pánikot kelti.

2011. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Eloszor is kikerem magamnak a panikoltarast!!! Hat mit kepzel aki ezt irta??? Ez egy olyan oldal ahol mindenki elmondhatja a velemenyet, nekem ez volt. Azt is leirtam, hogy nem mondom h biztos attol, de mindenesetre engem mar nem lehet meggyozni. Talan ertheto nem? 37. Hetben vesztettem el egy makk egeszseges 3kgs kislanyt. Nala nem talaltak semmi rendellenesseget, en

viszont majdnem meghaltam. A majam ment tonkre, azt irtak "hellp szindromara utalhat" ami egy autoimmun folyamat, tobb tenyezos..., nyilvan hajlam us kell hozza, Amit viszont nem tudsz van e. Azt gyanitjak ennek a fajta terhessegi toxemianak az utolso pofon amiert belobban, valamilyen virus lehet, mint mas autoimmun betegsegeknel... Nem biztos, de erdekes. Ha kerdes van meg, csak jelezni szeretnem nem biztos h ma Meg visszanezek, de barmire valaszolok:)

2011. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ja ez az Elso valaszolo voltam, a masodik mas volt te szakert
2011. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit csak az első válaszoló írt a kérdésemre.
2011. jan. 14. 08:41
 17/22 A kérdező kommentje:
Idei év érdekel. Meg a tavalyi tapasztalat aki akkor beoltatta magát, hogy egészséges gyermeke lett vagy ne adj isten esetleg valami történt.
2011. jan. 14. 08:43
 18/22 anonim ***** válasza:

Mivel én linkeltem másodiknak, valószínű én vagyok a másik "pánikkeltő". Nem szántam annak. Ugyanis figyelmesen elolvasva arról szól, hogy nem lehet komoly indokot felhozni az oltás ellen és ezt az ÁNTSZ az Orsz. Epid. Intézettel egyetértésben jelentik ki. Ez miért pánikkeltés?!


A kérdezőnek pedig kerestem azt a bizonyos fórumot, ahol kifejezetten azok az anyukák írtak be, akik tavaly v. előtte megkapták kif. a H1N1 elleni védőoltást és szültek is. Ők mindannyian arról számoltak be, hogy egészséges gyermekeik születtek.

Pedig volt közülük, akik bizony kicsit belázasodtak az oltástól stb., mint egy átlagember.


Ennek hatására és javaslatokra (szakorvos, virológus, kismama tanácsadó könyv stb.) én 1 hónapja beadattam a kombinált védőoltást.


Nyilván nem ez érdekli a kérdezőt...

2011. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én meg az 1. linkelő vagyok. Én sem pánikkeltésnek szántam azt a cikket, ez is csak egy vélemény, valakinek a véleménye, amivel én egyet értettem. Ellentétben áll azzal amit a médiában belénk sulykolnak, de az meg mi más ha nem pánikkeltés.
2011. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez a oltás mizéria... szörnyű, és hogy így egymásnak tudnak ugrani kismamák/anyukák, az csakis annak a bizonyítéka, hogy a média az igazi "pánikkeltő". Ez mindig így volt, van aki beadatta magának a védőoltást, van aki nem. Nem kell ezen veszekedni, vitatkozni. A kérdező kérdezett valamit, és válaszoltunk. Nyilván akinek van "gyanús" rossz tapasztalata, az többet nem oltat, nekem egyébként személy szerint most a kezelőorvosom sem javasolja. De mégegyszer... Nem biztos, hogy azért történt. Mindig voltak az influenzának és sajnos a védőoltásoknak is áldozatai. Nem úgy értem, hogy feltétlenül "halottak", csak akik valamiért azok a kivételesen szerencsétlen emberek voltak, az a néhány ezrelék, akinek lett valami szövődménye, vagy ettől-vagy attól. Na ennyit még, ebben sosem lesz egyetértés, és nem is kell, hogy az legyen. De hogy ezért egymás torkának kell ugrani?! Első pánikkeltő voltam
2011. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!