Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőoltás utóhtása? Ma adattam...

Védőoltás utóhtása? Ma adattam de az h1n1-elleni védőoltást, ti kismamák hogy éreztétek magatokat utána? Ráadásul asztmás is vagyok és egy kicsit félek nehogy baj legyen.

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én tegnap du. kaptam meg az oltást. Eddig egy kis izomláz szerű érzésen kívül még semmi mellékhatást nem tapasztaltam. És a babó is izeg- mozog rendesen. 22h km
2009. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Án hétfőn délelőtt kaptam meg, és semmi hatását nem érzem. Ha felemelem a kezem, akkor egy kicsit fáj, de alapállapotban semmi. Nem voltam lázas, semmi bajom nem volt tőle, és szerintem már nem is lesz! Ne izgulj, inkább nyugodj meg, hogy beadták. A babám nekem is mozog rendesen!!!
2009. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én már jó 2hete megkaptam, pár napig fájt kicsit a karom, de ezen kívül semmi. Se pirosodás, de hőemelkedés, semmi!
2009. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is hétfőn kaptam meg.Nem volt hőemelkedésem csak egy kis fájdalom a karomban!
2009. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
másfél hete kaptam meg, még csak az oltás helye sem fájt. Talán egy kicsit, ha felemeltem a karomat érzetem, de azt is csak azért, mert a férjem kérdezgette nem fáj e... egyébként meg sem éreztem.
2009. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sem volt különösebb mellékhatása,a bébike ugyanúgy mozgott,csak pár napig fájt egy picit a helye,mint gyerek koromba az Iskolai oltás után!
2009. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!