Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem ajálották a H1N1...

Akinek nem ajálották a H1N1 elleni védőoltás milyen indokot mondtak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én pontosan 6 héttel az oltás után elvesztettem egy babát a 3. trimeszterben. Persze nem mondom, hogy attól..... de a védőoltás után is egyszer belázasodtam, utána jobban lettem, majd napra pontosan 6 hét múlva a babám nem élt. Azt hiszem engem, soha senki nem vesz rá még egyszer semmilyen védőoltásra. Tudom, lehet hogy nem ettől volt... És ha attól is, akkor annyira csekély ez a %..., csak hát nekem nem.
2011. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én tavaly decemberben szültem!Semmiképp nem akartam az oltást, mert ki tudja milyen hatással van egy magzatra!Még senkinek nem született gyermeke, ammor akit beoltottak!Szóval én saját felelősségemre nem engedtem!A dokink nem is erőszakoskodott!Megértette, és mondta hogy ő sem javasolja állaotosan!

1 hetes volt a lányom, mikor megkaptam, és én nagyon beteg lettem tőle!Már aznap!Délben kaptam meg és este 6-7 között már 39 fokos lázam volt!Totál kétségbe estünk, hogy szoptatok...Mi lesz?Valami nagyon különleges (csak annyiból,hogy még akkor érkezett az országba) antibiotikumot kellett még éjjel hozni a Férjemnek Pestről

Én az idén nem oltatok a családban senkit!már 13,5 hós a lányom!

2011. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Tavaly mi is oltattunk, de most nem fogunk.Az én lánykámnak nem volt rendbe 1 éves koráig a vérképe, a prof szerint nem az oltástól, de én inkább idén hanyagolom.Terhesen kaptam meg az oltást.
2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Második, köszi a cikket.

Nem lepődöm meg az adatokon...

2011. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kedves 1.

Rettenetes, ami veletek történt.

Hányadik hétben történt? Pontosan mi? Mi van a boncolási jegyzőkönyvben?

Ne haragudj, de az írásod miatt ezekre nagyon kiváncsi lennék.

Kérlek írd le.

Köszönöm

2011. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
mert nem tesztelték,kiszámíthatatlan,hogy sok év után milyen klárokat okoz(hat)
2011. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

13:10 válaszra!


Fitoterapeuta és mesterkozmetikus hölgy blogjából?


Bár valamikor korábban valahogy megtaláltam én is ezt az írást. Mégis, ha az ÁNTSZ ír ilyet, akkor komolyabban veszem.

Virológusnál rákérdeztem ezekre a hozzászólásokra. Várom a válaszát.

2011. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ÁNTSZ:


"A 2009. évben több mint 10 000 gravida részesült influenza elleni védőoltásban FLUVAL P vakcinával. Az ismert enyhe mellékhatásokon kívül a védőoltással összefüggésbe hozható súlyos nemkívánatos eseményt nem jelentettek az oltóorvosok."


forrás:

[link]

2011. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az 1. hozzászóló sem válaszol, mert nem tud mit. Csak pánikoltatja az embert.
2011. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!