Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szül valaki február közepe...

Szül valaki február közepe környékén a miskolci vasgyári kórházban? Kinél szültök?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem miskolcon szülök,de azért írok.Én is február közepén elején szülök.Pontosabban febr.13-ra vagyok kiírva.Ha van kedved akkor írogathatunk privibe?.

Boldog Baba várást és Könnyű szülést kivánok!

38 hetes pocis

2009. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Február 23-ra vagyok kiírva és a miskolci vasgyári kórházba..remélem minden rendben lesz.

Könnyű szülést!

2009. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miskolci anyukáknak ajánlom kölcsönzőmet ahol angelcare légzésfigyelőt, digitális babamérleget, bébiőrt, avent mellszívót,sterilizálót lehet kölcsönözni.És egy pár hasznos tanácsal is szolgálhatok.Tel:30 910-5626.7 hónapos baba anyukája
2009. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszi a tippet, a légzésfigyelő lehet hogy érdekelne. Ha nem akarod itt megírni, megírod priviben hogy mennyi a kölcsönzési díja?


Utolsó előtti válaszoló, én 19-re vagyok kiírva, lehet hogy találkozunk :), kinél szülsz? Ha gondolod írhatsz privit.

2009. jan. 31. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs fogadott orvosom,feleslegesnek tartom...
2009. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Angelcare AC 300-as márkájú légzésfigyelő.Havi díja 2500Ft/hó. Megbízható.Én csak ajánlani tudom mindenkinek.Ha esetleg a vásárlás mellett döntenétek akkor csak ilyen márkájút vegyél .Nem szokotak panaszkodni rá. És van olyan légzésfigyelő és bébiőr egyben annak meg 3000 Ft/hó a költsége.
2009. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni én Hardonyinál szültem.
2009. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!