Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült innen valaki 2009 dec...

Nigra kérdése:

Szült innen valaki 2009 dec 22. környékén Bp-n a János kórházban?

Figyelt kérdés
Én ott szültem Bollabás Máténál 22.én hátha van itt valaki akivel együtt voltunk :)
2011. jan. 11. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem szültem ott, de ott fogok pár hét múlva. :)

Bocs, hogy "idepofátlankodok", de milyen volt? Rendesek? Milyenek a szobák? hány napot voltál bent?

2011. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon bírtam az ott dolgozókat. Eléggé egy hisztis, elkényeztetett p*csa vagyok, szülés alatt sem volt ez másképp :D mégis minden gond nélkül tűrték, hogy én egyáltalán nem azt akarom amit ők. :D Hagytak mászkálni enni inni, párom is ott volt. A szülőszobák, hát van két átlagos, egy nagyon nagyon szuper (én ott voltam) ezek egy ágyasok és van egy 4vagy hány ágyas szülőszoba is. A gyermekágyas osztályon 3-4-5 személyes szobák voltam szerencsére volt hely az 5 személyesbe így kértem, hogy tegyenek oda, nagyon nem akartam egyedül lenni. az 1-2 személyesek fizetősek. A fürdő/WC a folyosón van...az sajnos nagyon le van lakva...dec 22.én szültem 27.én jöttünk haza. ha van még kérdésed írj nyugodtan privit is:)
2011. jan. 11. 15:39
 3/5 A kérdező kommentje:
*3-4-5 személyesek voltak, bocsi nem tok írni:D
2011. jan. 11. 15:40
 4/5 A kérdező kommentje:
A szobákban csak annyi nem tetszett, hogy a matracok állandóan elcsúsznak az ágyról...folyton azt igazgattuk az anyukákkal :D
2011. jan. 11. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh, köszönöm, nagyon rendes vagy! :)
2011. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!