Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik kórházban végeznek...

Melyik kórházban végeznek terheléses vércukormérést nem cukorsziruppal? /Vác és Pest környékén/

Figyelt kérdés
Váci kórházba tartozom, de nem akarom meginni a 3 dl tömény cukorszirupot. Szerintetek van rá lehetőség, hogy elmegyek másik kórházba és ott végeztetem el ezt a labort?
2009. okt. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz az íze. Én kiskunhalasi vagyok, és nekem raktak bele citromlevet, így olyan volt mintha kicsit túlcukroznád a limonádét. A biztonság kedvéért vigyél magaddal citromlevet, és tegyél bele, ha Ők nem.
2009. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én citrom nélkül is lenyomtam, mert már majd éhen haltam :P

De más kismama vitt citromlevet, beleöntötte, és úgy itta meg. Ne félj tőle :)


Ha máshová akarsz menni, akkor oda szóló beutalót kell kérned!, és érdemes megkérdezni a védőnőt, hogy elfogadják-e egyáltalán azt az eredményt, mert van, ahol nem foglalkoznak más intézmény által kiállított papírokkal :P

2009. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pesten, az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központban megcsinálják az 1 zsömle, 2dl tejes terhelést is. 1600 ft-ba kerül, ha kérsz előtte éhgyomri értéket is, és miután megetted, 1 óra mulva leveszik a terhelésest is.

Beutaló nem kellett, viszont előre nem árt bejelentkezni. De a nőgyógyiddal beszéld meg, nekem azért engedte meg, hogy ezt válasszam, mert a teljes laborokon mindig 3,2-3,4 volt az eredményem. Az eredményt pedig postán kapod meg pár nap múlva.


Üdv.

30 hetes kismama

2009. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szülésnél ezerszer brutálisabb dolgokkal fogsz szembesülni, mint 3 dl cukros víz! Nem olyan vészes!
2009. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem félek és már ez a 3. baba lesz, úgyhogy semmi újat nem tud nekem mutatni a terhesség, de nem vagyok hajlandó mérgezni sem magam, sem a babám ennyi cukorral, főleg, hogy utána egész nap remegek és szédülök. Menyjenek a csudába, hogy pont terhes kismamákkal csinálják ezt!!!
2009. okt. 31. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!