Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen érdemes-e és ha...

16 hetesen érdemes-e és ha igen, hova menjek 4d-re, mit ajánlatok? (Pest)

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én 20 hetesen voltam, szerintem várj még két hetet....a baba látszik, de azt mondják ilyenkor még kicsit ijesztő, nem babás kinézetű, esetleg egy első gyerekest megrémíthet! amúgy lehet a neme is látszik, meg ha fel akarsz készülni a "látványra" akkor nézz meg egy 4D-s felvételt a neten, van bőven! Én a péterfy sándor kórházat ajánlom, annyiért mint máshol adnak dvd-t és képes cd-t, ill. fotót...legalábbis több mint két éve így volt! Egyébként 20 hét körül érdemesebb elmenni, mert most még egészben látod, később is voltunk, akkor csak az arcát néztük szinte!
2010. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én szívesen megnézem egészben... :) És nagyon érdekelne a neme is, az a nagy igazság. Amúgy tényleg első babások vagyunk :). Most voltam pénteken sima uh-n, és össze-vissza ficánkolt, azt is nagyon élveztem, de nem mutatta meg, mi van a lába között. Persze, hogy mindegy igazából, de nagyon szeretnénk tudni... nem baj, hogy még nem olyan emberi a formája,,, de csak jobban látszódna, mint a hagyományoson, nem?...
2010. okt. 3. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 26-28 hetet mondták,és valoban akkor már szép pufi volt és bele is fért a képbe.

Pénzkidobásnak tartottam korábban menni.

ez egy 14hetes pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=xJjR4nPPZso

nézz meg egy 28 hetest is,érdemes.

2010. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Épp most néztem a Yout...on egy Edömér 16 hetesen c. 4d-s videót... nem tudom, mitévő legyek, még néhány véleményt meghallgatok...
2010. okt. 3. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak 16 hetesen szeretnél 4Dre menni, akkor valóban érdemes később. Én voltam 12 hetesen, akkor meg is mondták a nemét, aztán voltam 18 hetesen is. És még szeretnék menni. Lehet, hogy valaki szerint 12-16 hetesen élvezhetetlen és pénzkidobás, nekem biztos, hogy megérte, mindkétszer, felejthetetlen élmény:)
2010. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én voltam 16 hetesen is, és 20 hetesen is, szerintem nem sok különbség van a kettő között. Igaz, nem olyan babás, nem pufók, de nagyon szép! És nekünk a 16. héten megmutatta, hogy kislány. Pesten voltunk a Hepinet UH központban. Tök rendesek voltak, meg alaposak is. A 28. hét körül megyünk majd még egyszer, mert akkor már tényleg husisabb lesz, és a dokim is a 28. hetet javasolta.
2010. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szeretnék majd a 26. hét felé is elmenni, az az igazság... :) Ahogy majd engedik az anyagiak, de erre mindenképp szánnék pénzt. Csak nyugodtabb az ember, ha látja, és az jót tesz a babának is, ha nyugodt... :)

De hova menjek, mit ajánlotok? SZakvélemény nem kell, mert nagyon jó az orvosom, mindenféle papírom van eddig is, és megbízom benne. Minden vizsgálatra el is járok. Én csak látni szeretném, és megmutatni a családomnak is, és egy emléket, neki. ...

2010. okt. 4. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi voltunk 16. 26. és 32. hetesen is. Mindegyik más volt, de egyformán fantasztikus. A 16. heteset sem bántam meg, hatalmas élmény volt először látni a kisfiamat így, szinte az egészet végigbőgtem. A 26. heti volt látványban a legszebb, mert akkor már elég nagy ahhoz, hogy lásd az arcát, stb, de még elég kicsi, hogy sokminden beleférjen a képbe. A 32. hetesen pedig már tökéletesen kivehetők voltak az arcvonásai is.

Szóval én azt mondom, ne várj, hanem menj, ha megteheted minél többször!

2010. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint, mi a 4D Genesis-nél voltunk a Lotz Károly utcában. Csak ajánlani tudom, nagyon kedvesek, alaposak, nem rohannak sehova, tényleg rád szánják azt az 1 órát.
2010. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is a 4D Genesisnél voltunk, én bis ajánlom.
2010. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!