Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a fundus? 13 hetes...

Mi az a fundus? 13 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
az van a papiromra írva hogy placenta:fundusban
2011. jan. 6. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb helyen van méhlepényed:D!A fundus a méh teteje.Tehát ami a gyomrodhoz van közel.
2011. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most ez lehet hülye kérdés lesz,de akkor emiatt később kezdhet el nőni a pocakom?
2011. jan. 6. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Alkata válogatja.

Lehet holnap már nem látod a lábujjaid, az is lehet, hogy a szülészeten hülyének néznek 41hetesen, mert nincs hasad.

Ha olyan az alkatod, hogy egy alma is látszik, miután megetted, akkor látszódni fog hamar, ha nem, akkor nem.

Nekem most hátul fent van a placenta, és a 20.hét körül voltam kicsit még éhes napközis pocakkal, a 28.héten kezdték kérdezni, hogy pocak, vagy Pocak. A fiammal 15hetesen óriási kismamanacikban pompáztam már:) fönt előre volt a lepény.

2011. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát én amúgy nagyon vékony vagyok,a hasam alja a csontommal volt egy vonalba.már kicsit domborodik a hasam alja,de még csak a párommal ketten látjuk.bár gondolom most már kezd majd nőni a hasam mivel a baba is kezd gyorsabban nőni.már nagyon várom hogy nagy hasam legyen. :)
2011. jan. 6. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Javaslom tegyél egy strandlabdát a pólód alá és próbáld meg bekötni a cipőd úgy, hogy a labda a helyén maradjon. Egy idő után a nagy poci nem olyan vicces.


Szupi dolog pocakosnak lenni, de már nagyon szeretném látni a lábujjaim:P nehéz, és per pill már a kismamagatyómba is beleragadok, jó nekem max egy hetem van még a kicsivel és kilakoltatják, de akkor is.

2011. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Könnyű szülést kívánok neked.én Július 8-ra vagyok kiírva,már nagyon várom.meg persze kiváncsi vagyok a nemére is,bár a párom azt mondja tuti kislány.:)
2011. jan. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!