Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem akarom elvetetni...

Ha nem akarom elvetetni babát, a páromon kívül "kérhet" engem erre bárki más?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és terhes lettem.Megszeretném tartani,a párom viszont ellenzi.

3 hét gondolkodási időt kaptunk a dokitól,hogy baba marad,vagy abortusz.Ha látja rajtam a doki és a védőnő,hogy nem szeretném elvetetni,akkor is eleszik,vagy nem,mert látszik,hogy én megakarom tartani.Tiszta depis vagyok.A párommal régóta ismerjük egymást,de csak 3 hónapja vagyunk egy pár.

Hogyan lehetne megértetni vele,hogy én már most kötődöm a babához,első babám lenne.Ő fél,mert csak 23 éves vagyok és ő 32,hogy még fiatal vagyok stb...nehogy megbánjam,de tudom,hogy nem bánnám meg.Meg hát igaz,hogy régóta ismerjük egymást,de zavarja a 3 hónapos kapcsolat,mert ugye rövid idő.


2011. jan. 6. 10:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

16:15-ös vagyok

A lényeg az, hogy semmit nem erőltettem rá, és azóta sem teszem. Én egyedül vállaltam volna, nem kényszerítettem rá, hogy minket válasszon, magától jött rá, hogy fontosak vagyunk neki. :)

A mai napig így van ez. Csak annyit kell tennie, amit nem érez kényszernek. Én finoman célzok rá, és aztán valahogy mindig úgy történik, ahogy akarom. :)

Ha bababoltozni akarok mondjuk kedden, és neki nincs kedve, akkor úgy intézi, hogy csütörtökre összejöjjön. :) A végén ő jobban élvezi, mint én.

Nagyon-nagyon szurkolok neked, mert érzem, hogy te nagyon szeretnéd megtartani ezt a babát!

Türelem!!!!

2011. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem megváltozik a hozzá állása!Nagyon jó lene,ha apukája is lehetne a babámnak.

2011. jan. 7. 07:15
 23/29 anonim ***** válasza:

NEHOGY ELVETESD CSAK AZÉRT MERT A PÁROD VAGY BÁRKI EZT AKARJA!! Egész életedben bánni fogod... Biztos nem lesz könnyű ha nem készültetek rá, de mindent meg lehet oldani!


Bocs a kiabálásért de túl sokat hallottam hogy az anyuka elvetette a babáját családi vagy egyéb nyomás miatt amikor ő maga meg akarta tartani, és hogy ez milyen fájdalmas egy életen át...

2011. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Döntöttünk,megtartom.Párom szakított,mondván ez neki sok,így egyedül maradtam,apaságit sem hajlandó csinálni,hogy a pici majd az ő nevét viselje,így valószínűleg az enyémet viseli majd.Nem tudom mi lesz,el vagyok keseredve.

Köszönöm,hogy írtatok!

2011. jan. 10. 09:54
 25/29 anonim ***** válasza:
jol dontottel, a parodra kar idot fecserelni mert egy tokeletlen ember aki nem erdemel csaladot...gyava...ahogy azt mar irtam korabban szerintem soha nem lett volna belole jo apa sem most sem 5 ev mulva...vannak ilyen szerencsetlen pasik es te pont kifogtad...nem fogod megbanni a dontesedet mert az a picurkak karpotol mindenert...fiatal anyuka vagy aki konnyen fog maganak szereto part talalni meg gyerekkel is...most ne szomorkodj mert mostanol soha tobbe nem leszel egyedul es ennek orulni kell...problemamentes terhesseget es konnyu szulest kivanok neked...
2011. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szívesen írnék szidalmazo sorokat az ex pároddal kapcsolatban de inkább nem teszem...


Büszke lehetsz magadra hogy ilyen bátran kiálltál azért amit a szíved diktált! Már most jó anya vagy ezért a dontésedért! Ne legyél szomorú vagy depressziós! Bőven van még időd a szülésig hogy felkészülhess lelkileg és elrendezd a dolgokat amire szükségetek lesz.


Egy percig se bánd a kapcsolatotokat hogy így alakult, jobb hogy most derült ki milyen ember mintsem később. Kívánok sok erőt és egészséget neked is és a babádnak is!


Ha bármiben segíthetek szólj!


16 hónapos kislány anyukája

2011. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia,az ilyen embert ne bánd!Hidd el könyebb egy pici gyermeket nevelni úgy,hogy nem idegesít senki!Ha kényszerből veled marad,akkor pokol lenne az életetek,így pedig örömmel és nyugalomba fogod nevelni a te picikédet és hidd el szerető apát is fogsz neki találni,akivel te is őszintén boldog leszel.Nem is baj az apasági sem,lehetőséged lesz tiszta lappal indítani a következő kapcsolatodat,ahol nem fog mocskoskodni az eredeti apa.Az egyedüli rossz a gyermekednek lesz ha majd felnő,mert nem fogja érteni,hogy miért utasította el őt az apja,aki a véleményem szerint egy éretlen,felelőtlen gyerek!
2011. jan. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorításokat:)Jól esnek...remélem meggondolja magát a párom,bár bizonytalan lettem vele kapcsolatban.Van nekem egy ilyen férfire,apára szükségem?Nagy kérdés.Nem zárom ki a baba életéből,de az enyémből,ha így folytassa végleg és akkor már nem várom vissza őt.
2011. jan. 11. 11:28
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Megszületett a babád? Párod?
2012. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!