Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Juniusban szülö kismamák!...

Juniusban szülö kismamák! Nektek már megvan minden ami a babónak kell? Ugye még ráérek megvenni a dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
szia!en juni 14re värom a babämat,es epp tegnap vettük meg a kisägyat.februär vegere kesz lesz a babaszoba.es mär nagyjäbol a ruhäi is meg vannak (unokatesomtol kapom).babakocsit is hamarosan nezni fogok,meg kocsiülest..szerintem ha most van idöd+kedved hozzä,akkor nyugodtan elkezdheted beszerezni a baba cuccait!en nagyon szivesen nezegeten a kis zokniait,meg bodykat... :) boldog babaväräst!
2009. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Áprilira várjuk, de még sokminden vissza van, 16. héttől vásároltunk, nagy dolgokból csak a babakocsi van meg, és apróság is sok hiányzik még.Szerintem ha elfogadsz egy tanácsot, nézz körül előtte neten(áruházak kínálatát és árait és a teszveszt mert ott is új holmikat lehet jó áron kifogni még postaköltséggel együtt is) és utána már egyszerűbb a vásárlás.Egyszerűbb ha nem hagysz mindent az utolsó pillanatra és apránként anyagilag is könnyebb.Egyenlőre az is jó ha csak úgy veszel valamit ha megtetszik, babona az szerintem butaság nem attól lesz baja a babának ha már most meglenne a kiságya.Boldog babavárást és örömteli vásárolgatást kívánok, 27 hetes
2009. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek,kell pólya,ha juniusban szülök?
2009. jan. 27. 17:51
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem mondták, hogy készítsem elő. Nem is azért, mert az melegebb lenne, vagy ilyesmi, hanem mert még olyan picike akkor, hogy pólyában könnyebb hazahozni. Nos én előkészítem és majd meglátjuk. :)

22 hetes kismami

2009. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én június 4-re vagyok kiírva,pedig az UH szerint a 20. hétben vagyok.De még nem vettünk semmit.2 hét múlva derül ki a neme,ha megmutatja magát,és utána kezdjük el összeszedni a dolgokat.Egyébként ti már tudjátok a baba nemét???

Mindenkinek nagyon boldog babavárást!!!

Egy pocakos

2009. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni.Én most vagyok 17 hetes, de már a 90%-a megvan a szükséges babadolgoknak:)) Nem vagyok babonás, és én inkább hamarabb megveszem mintsem a nagy melegben nagy pocival rohangáljak.Akkor már csak pihenni szeretnék:))Már most is elég nagy a pocikám, én így láttam jobbnak:)))
2009. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szia! én júl 4 én szülök, de még semmit nem vettem, viszont az árakat nézegetem, hogy ha arra kerül a sor, tudjam merre induljak. nem vagy elkésve. pólya. én jó dolognak tartom, mert könnyebb az újszülöttet abban tartani, ha felveszed, vagy szoptatod. stabilabban érzed.

jó vásárlást!

2009. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Még én sem tudom a baba nemét,de a megérzésem szerint:kisfiú:)))
2009. jan. 28. 07:01
 19/21 anonim ***** válasza:

Mi jún. 26-ra vagyunk kiírva, de még csak textilpelenkákat, cumisüveget, cumit vettünk. A gyerekszobába pedig sikerült kölcsönbe kapnunk kiságyat pelenkázóval, van babakocsink is, most az etetőszéket keresem. Anyósom pedig babaruha vásárlásba kezdett! Egyenlőre semleges színűeket, ahogy láttam, mert még nem tudjuk hogy fiú-e vagy lány.

Még ráérünk a többire!

Boldog babavárást!

17 hetes kismama

2009. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

En junius 29-re vagyok kiirva.Mar van nehany ruha,de majd jovoheten derul ki az uh-n(remelem) hogy lanyunk vagy fiunk lesz es majd inkabb utana fogok vasarolni kezdeni.Sztem meg nem kestunk le semmirol,nyugi:).

Jo babavarast!

2009. jan. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!