Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 heteskék! Hogy álltok az...

35 heteskék! Hogy álltok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
Baba szoba rendben van már?És a korházi pakk?
2010. dec. 30. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én most 36 hetesen sos-ben pakoltam be a kórházi csomagom. Nekem össze-vissza voltak a cuccok, de még 1-2dolog, apróságok hiányoznak. Pár napja voltam dokinál, s szólt hogy teljesen egy ujjnyira ki vagyok tágulva. Mivel első baba, így beparáztunk, s egy nap alatt összeállítottam a cuccomat.

Nekem külön van a szülőszobai egy táskában, de alig félt bele, s utazóban a baba s én cuccom vegyesen. pelenkából nem sokat tettem, mivel nekünk azt tanácsolták, hogy pamperst ne sokat vigyek, hanem ökot, mert a kórházban sokat elvesznek tőlünk, s az majd csak januárban fog újszülötteknek való méretben érkezni a pelenka boltba. Én is alig tudtam bepakolni. Már csak törülköző s műanyag pohár hiányzik.

2010. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én vagyok csak ilyen ügyes?

nekem 2 hete be van pakolva mindenem, :):)

sajnos epegörcsöt kaptam, és biztos ami biztos alapon...

2010. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!