Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák hogy vagytok...

32 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy álltok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Óriási pocakommal nehezen viselem :) A héten elkezdtem vizesedni is , a derekam 10 perc állás után leszakad, ha ülök a szeméremcsontom fáj, aludni nagyon nehéz, legjobb lenne lebegni:)

Az előkészületekkel úgy állok,hogy a kiságy összerakva,kórházi csomag megvan már majdnem teljesen. Még a mellszívó, mellápoló krém , Tena Lady betét hiányzik nekem. A babának pedig egy fürdető kád és még több pelenka és popsitörlő. Amúgy minden megvan !!!

Már úgy várom a szülést !!!! :)

Te hogy vagy és hogy állsz???


33km

2011. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fizikailag én elég jól viselem bár az alvással vannak gondok és persze a mozgás is nehezebben megy.Jól állunk mi is majdnem minden meg van nekem és a babának is még egy két dolog hiányzik.Már kimostam a ruhácskákat is.Nemrég 30 hetesen voltunk 4d n nagy olt.Mi kislányt várunk ti?
2011. ápr. 27. 17:50
 3/14 A kérdező kommentje:
a 4d nagy élmény volt akart lenni:)
2011. ápr. 27. 17:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Én addig jól érzem magam míg nem kell feküdni, mert kb. 30 perc kell mire lábra állok. Nem is szoktam lustálkodni napközben mert fáj utánna a derekam, zsibbad a lábam, a csipőmön nem tudok feküdni sokáig. Már rosszul vagyok, ha közeledik az este. Egész nap úton kell lennem vagy ülni és így vagyok jól. Megyünk pénteken négy napra kirándulni.

33 hetes vagyok.

2011. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok.

Nekem már megvan minden. Majd most kezdek neki takarítani a babaszobát, ablakpucolás, függönyt feltenni, pakolászni, mert igaz megvannak a bútorok, csak még szétszerelve.

2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Durva, de eddig jól voltam. 2 napja olyanokat keményedik a hasam, ha felállok, vagy porszívózok, vagy ki-be szállok a kocsiból. Mosogatás közben megfájdul a derekam. A baba 1 hete szétrúgja odabent a szerveimet, néha olyanokat teker,hogy már néha kellemetlen. Aludni még bírok, kispárna a lábam között. Hát a babaszoba félig kész, babakocsi megrendelve, most szedegetem össze a kórházi motyót. Sajnos olyan ütemben tudunk vásárolni,ahogy engedik az anyagiak, úgyhogy van mit megvenni a végéig még. Most mosom ki a használtan kapott rucikat, és anyukám most jön segíteni nagytakarítani...:)

Jó babavárást Nektek!

32 hetes kismami

2011. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Na én kakukktojás leszek :) Sehogy nem állok az előkészületekkel. A hétvégén költözünk, ráadásul van egy másfél évesem is, akit még jócskán kell cipelni. Tegnap voltam orvosnál, teljesen zárt a méhszájam, szóval költözhetek. Utána jön a kórházi pakk, babaszoba, babaruhák kimosása, jó ha kész leszek mire megyek szülni :)

33 hetes kismama

2011. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Kislányt várunk mi is :) Csak telne már gyorsabban az idő:)

Nem hittem,hogy a vége ilyen nehéz lesz, nem is tudom mit csinálnék,ha lenne már egy gyerekem, veszélyeztettként 18 hete fekszem , már olyan türelmetlen vagyok...

2011. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi lassan a 34. hétbe lépünk!Az éjszakázások nehezek a zsibbadástól, a sok pisiléstől, és a forgolódás sem egyszerű!Mi most várjuk a kiságyat.A babakocsit már megvettük.A ruhákat már kimostam.Lassan összeáll a kórházi csomag is!Még pár dolgot be kell szerezni a picinek, de a többségét már megvettük!Kislányt várunk!Nagyon szeretném már a kezemben tartani.Nagyon érdekes, mikor a szülésre gondolok, nem a fájdalom jut eszembe, hanem hogy te jó ég a kezembe adják majd a gyerekem.Az én kislányom!!!Megható lesz! :) 2 évet vártunk rá!Mindenkinek boldog babavárást!
2011. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:41

Mi is kislányt várunk! Mivel első baba, azt sem tudom féljek, vagy csak a csodára gondoljak,akit majd a kezemben tarthatok!:) Még nem tudom mi vár rám a szülőszobán,de azt hiszem elég leszek ott aggódni...ezt a pár hetet nem akarom elrontani az aggódással! :) Jó egészséget Mindenkinek!

2011. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!