Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák hogy vagytok...

32 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy álltok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:34
1 2
 11/14 porcukormókus ***** válasza:

Úgy látom én végképp kilógok a sorból...

Sehogy sem állunk még, házat újítunk fel, és még legalább 2-3 hét mire készen leszünk. Azért szép lassan gyűjtögetem a motyót, de pl. kiságy és pelenkázó még nincs meg, a babarucik is még mosásra várnak. Pedig már nagyon csinálnám, de egyenlőre felesleges, ahhoz elég nagy kosz van sajna.. Biztos ami biztos, a kórházi cucc menetre kész, de remélem még nem lesz rá szükség egy darabig.

Viszont úgy látom osztottak nekem jó lapokat is, mert még mindig nagyon jól érzem magam, alig vizesedek, jókat alszom, és a vécére sem kell rohangálnom 5percenként. Nem nyom a baba, nem görcsölök, nem keményedek, szóval nagyon szerencsés vagyok ebben a tekintetben! :)

(igaz van rajtam +11kiló, ami 160as magasságomhoz mérve nem olyan kevés, de egyenlőre még az sem zavar)

Mindenkinek jó babavárást!

33hkm

2011. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Én közben kórházba kerültem, a haskeményedések miatt. Magnézium infuziót kaptam, remélem lassan kiengednek. Még jó ,hogy jól állok az előkészületekkel :) Nem lehet tudni sosem mikor indul meg a szülés...

Mindenkinek kitartást így a végére:)!!!!!!!!!!

2011. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden jót Neked, vagyis Nektek!:)
2011. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jaj sajnálom remélem minden rendben van azért.Sok kitarást mindenkinek.
2011. máj. 1. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!