Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-16 heteskék nől már a...

15-16 heteskék nől már a pocak? Mocorog már?

Figyelt kérdés
Én Csütörtökön léptem a 15.hétbe mellső a lepényem,de 2 napja érzek valamicskét kicsi bizsegés meg mocizás féleség:)2.baba de mivel mellső lepénynél késöbb lehet csak érezni csak remélem hogy jól érzem hogy őt érzem:)Hasam semmi habár elég vékony vagyok és az első terhességenél kifejezetten kicsi pocim volt.Van egy bazi nagy dudorom a hasam alján kb 15 cm és ennyi látszik abból hogy terhes vagyok,meg hogy egész nap szó szerint zabálok mindent de mindent és semmi sem hízok.Irjatok ha ráértek és van kedvetek.Szép napot!
2011. febr. 19. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,en 19 hetes vagyok es a mult hetig semmit se ereztem.Azota viszont megallas nelkul,mintha allandoan tornazna a bebi.En is vekony voltam,en is rengeteget zabalok,de sajnos rajtam mar most latszik,7 kilot szedtem fel es a hasam is eleg nagy.Nem erdekel,most szabad,ne band hogy nem hiztal,de lehet hogy kesobb majd hirtelen kusznak fel a kilok.Az a "dudor" nalam neha teljesen megkemenyedik,sot idonkent mintha "elmozdulna a helyerol",de ez igy normalis.Szep napot neked is!
2011. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!