Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 heteskék! Hogy álltok az...

35 heteskék! Hogy álltok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
Baba szoba rendben van már?És a korházi pakk?
2010. dec. 30. 15:07
1 2
 1/12 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én ma veszem meg a maradék cuccot: kis kádat, tisztálkodószereket. Meg magamnak papucsot. :) És azzal kész is lesz minden. :)
2010. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én ma nagyjábol berakodtam az utazótáskába de nem akar beleférni minden:))
2010. dec. 30. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:

A baba csomagja kész, z enyém eléggé hiányos.

A szobácska kész van, már csak a kiságyat kellene összerakni, de azt apuka is meg tudja majd tenni, míg mi a kórházban leszünk, emiatt nem aggódom.

Az én pakkomban eddig csak a köntös, a pizsama és a papucs van benn, a szülőszobára elég lesz ez is, meg van egy listám konkrétan arról, hogy mi kell, hogyha nem lenne időm összepakolni, a férjemnek ne kelljen keresgélnie és gondolkodnia, hogy mit is tegyen be.

A helyzet az, hogy lusta vagyok kicsit, meg aztán mi van, ha 5 hétig kell kerülgetni a bőröndöt? :)

2010. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Babaszoba teljesen készen van. Ruhácskák és miegyebek mosása, vasalása nagyjából készen van. A kórházi cuccok a szekrényben vannak összekészítve, csak be kell pakolni egy táskába.
2010. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kórházi csomagom nagyjából kész. Viszont én sem értem, hogy más hogyan fér be egy utazótáskába? A baba szobája is megvan,a ruhácskáit átvasalgattam, elpakoltam, de még egy-két apróság hátra van. Már csak pelusból kellene betárazni:)35hkm
2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekünk egyenlőre két nagy csomag pelus van meg egy kicsi amit a korházba kell vinni.De még mi is akarunk venni, mert az nagyon fog fogyni.
2010. dec. 30. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Igaz én a 33. hétben vagyok, de második baba. Sehol nem tartok, és nem is vettem még semmit. Igaz végül is minden van (a nagylányom 15 hónapos) és ismét lányunk lesz, de overál nincs pl. Lassan én is elkezdem beszerezni a dolgokat.

Ha nem gond megosztom a tapasztalatomat az első babámmal való 35. hét környékétől a kórházig.

A korházi cuccot készítsétek össze, egyétek be egy szekrénybe/polcra, ahol nincs útban és nem kell kerülgetni. Nem kell még bepakolni a táskába, csak legyen minden egy helyen. Én is bepakoltam ilyenkor, de még a végéig 20szor ki-be pakoltam, átnéztem.... végül sok dolog feleslegesnek bizonyult abban a 3 napban. Nem muszáj mindent bevinni, ha otthon elérhető helyre van készítve az apukáknak, ők be tudják hozni (gyerek ruhája amiben hazaviszitek mert jól össze fog gyűrődni...) Így be fogtok férni egy táskába (és külön táskába pakoljatok a szülőszobára, úgy egyszerűbb.

Pelenkából ne vegyetek egyszerre 8 csomaggal, mert ha nem válik be, akkor megmaradhat. Mi egy pempers-t és egy huggiest vettünk. Amikor majd fogyóban, apuka/nagyszülők hoznak majd a boltból/gyógyszertárból.

Akkor a kiságy. Hát én örülök hogy a lányomnál a 35. héten összetettük, mert volt olyan elem ami hibás volt, és mehettünk reklamálni a gyártóhoz (nem az eladóhoz!) akik küldtek új elemet, de az is rossz volt, meg kevés volt a csavar...stb. Pont kész lett a kiságy az utolsó napokra. Így örülök hogy nem hagytuk az utolsó napra. Meg is őrültem volna ha hazahozzuk a picit és nincs mibe tenni.

Jó készülődést, könnyű szülést és Boldog Új Évet Nektek!

2010. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*tegyétek be
2010. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Első vagyok. Az én cuccom egy bőröndben van, a babáé egy kisebb sporttáskában. Én sem fértem bele egy bőröndbe. :)
2010. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én második babámat várom, nagy fiam 3 éves múlt.De anno minden olyan más volt, pl a korházi cuccaim kissebb táskában is elfértek kényelmesen.:)

Napról napra egyre izgatottabban várom már hogy megérkezzen a kis jövevény:)

2010. dec. 30. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!