Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes pocakosok! Hogy...

4-5 hetes pocakosok! Hogy vagytok? Ki hogy érzi magát?

Figyelt kérdés

Esetleg tünet valakinek?

Nekem semmi:(

se rosszullét, se cicifájás, legalább valami kis izé lehetne, anno fiamnál, a cici pont esedékes mensikor kezdett el fájni, és kb 12 hétig meg is volt ez

Mondjuk az orrom vére eleredt, nem is kicsit, mensi napján:O Pedig nem szokott soha vérezni, meg is lepődtem


4-én megyek dokihoz:)

ma 4+5


2010. dec. 27. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt és nincs is semmijen panaszom. :) szerencsére
2010. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a cicifájáson kívül semmijen tünetem, eddig.

Se kávéundor, se hányinger stb.

Most vagyok 6h és 1n-s és a mellfájás is kezd kicsit gyengülni.Remélem nincs semmi baj, mert az előzővel is így jártam, aztán a 10 héten megműtöttek, mert elhalt.

Ez a legrosszabb abban, h nincsenek tünetek, csak erre az egyre támaszkodhatok. :)

Jó babavárást!

2010. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ma vagyok 4+5 hetes. :)

Általában reggel előfordul, hogy hányingerem van, néha pici szurkálásokat érzek, de ezen kívül semmi tünet...

Remélem minden rendben van a pocaklakóinkkal!

2010. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 4+5 vagyok,fájnak a melleim,néha föl tudnák falni egy lovat is ,néha meg rá se birok nézni a kajára,megjön érzésem van + hasszurka.
2010. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!