Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, flörtöltek már...

Kismamik, flörtöltek már veletek úgy, hogy nem vették észre, hogy pocakosok vagytok? (pl autóban)

Figyelt kérdés

Épp tegnap a pirosnál ültem (én vezettem), amikor nagyon integetett és mosolygott nekem a szomszéd sáv vezetője. Nevettem, vicces, hogy nem látja a kocsiban a nagy pocakomat. Vajon akkor is flörtölne :) :) ?

Egyébként jól esett!! De hát kinek nem esik jól, ha tetszik valakinek, nem?

Ti jártatok már így?


2010. jún. 28. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed ha nem én nem a kocsiban ültem, hanem épp a védőnőhöz sétáltam, mikor egy jóképű srác leszólított, útbaigazítást kért, elmondtam neki, aztán kérdezte mikor várom a babát, mondtam, hogy még 6 hetem van, hozzáteszem, hogy hatalmas pocim van:) Aztán meg megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem vele kávézni egyet:):):):)

Hirtelen köpni nyelni nem tudtam, mondtam, hogy nem köszönöm, meg hogy sietek a védőnőhöz, mire azt mondta, hogy nagyon szívesen megvár és utána kávézhatunk.

Gondolhatod, hogy meglepődtem, rögtön hívtam a páromat és elmeséltem neki, együtt nevettünk és azt mondta, ugye mondtam, hogy gyönyörű kismama vagy:)

Olyan jól esett:)

2010. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez jó :)

Egyébként van egy ismerősöm, akinek terhesen ment tönkre a kapcsolata, és 7 hónapos terhesen ismerkedett meg valakivel! Az új srác a nevére is vette a babát, és teljesen sajátjának tekinti! Az igazi apuka lelécelt.

2010. jún. 28. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát rajtam éppen egy bővebb kismama felső volt mikor 3-4 hete olyan 23 hetesen egy fickó kitartóan sasolt, aki hozzánk járt átképzésre...ott vigyorgott, köszönt...én meg röhögtem magamban, hogy ekkora gyagya nem lehet valaki. na mikor legközelebb találkoztunk és szűkebb felső volt rajtam, már egyáltalán nem köszönt.De egy helyi buszsofőr is akivel rendszeresen utaztam is vigyorgott, mígnem rá nem jött szintén egy szűkebb felsőnél hogy biza baba van a dologban!


egyébként azt tapasztalom hogy az emberek kedvesek, előzékenyek lettek. kivétel ha pl. át kell(ene) adni a buszon a helyet! (értem itt a nyugdíjasakat és a tanulókat)

2010. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy velem miért enm történik ilyen csajok?! :-)

Pedig a 13. héttől egyedül vagyok, mert lelépett a párom. :-( Ja és azért nem vagyok egy bányarém. :-)

2010. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Velem gyakran elofordult hsonlo a masodik terhessegem alatt. Egy ido utan nem tartottam viccesnek. Hozzateszm, hogy regebben, illetve nem terhesen es nem babakocsit tolva meg jol is esik az ilyen a lelkemnek, de a felsorolt korulmenyek kozott nagyon zavar.

A 2. babammal nem hiztam sokat, feszes, gombolyu poakom volt, megmaradt a derekam, a mozgasom is a regi maradt. En hosszulabu, szoknyas tipus vagyok, terhesen is ezeket hordtam, illetve szuk felsoket, telen csizmat, poncsot meg hozza, igy max csak oldalrol latszott a hasam. 28 hetesen volt olyan, hogy a metroig uldozott egy pasi, o nem udvarolt, hanem konkretan ajanlatot tett eleg ramenosen, vert a viz rendesen, vegul mar raorditottam, hogyha a karikagyuru nem zavarja, akkor legalabb a hasamat vegye mar eszre. Lesappadt es elfutott.

De a korhazba menet igy is sorba dudaltak es integettek az autokbol (negy savos ut melletti hosszu egyenes jardan kellett setalni ctg-re menet).

En neha nagyon zavrban voltam ettol.

2010. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!