Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sógornőm 25 hetes terhes,...

Sógornőm 25 hetes terhes, tegnap bevérzett. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes, tegnap bevérzett, kórházba került. A placenta nagyon közel van a méhszájához. Most attól fél, hogy esetleg meg kell szülnie. A baba jól van, izeg-mozog, de nincs 80 dkg sem...Ilyenkor mi van?
2010. dec. 21. 08:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett!
2010. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Természetesen megírom.:) Én arra gondolok folyton, hogy nem lesz semmi baj, de persze rettegek.
2010. dec. 21. 10:49
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, pozitívan kell gondolkodnotok. Segíteni fognak az orvosok, ne szomorodjatok, mert bent marad még az a kis csöppség.
2010. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nálam is volt gond, és azt mondta a dokim, hogy a 24. hét után ha megszületik a baba, és legalább 600 g, már életben tudják tartani. A tüdőérlelőt elővigyázatosságból ilyenkor minden baba megkapja, ez még nem jelenti azt, hogy meg is kell születnie. Valószínű szigorú fekvést és pihenést írnak elő neki, és amíg tudják bent tartják a babát az biztos.

Szurkolok, hogy minden oké legyen! Majd jelentkezz, hogy mik a fejlemények!

2010. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Reméljük még bent marad a baba egy jó pár hétig!Igen a tüdőérlelőt ilyenkor automatikusan adják.Sógornőm is bevérzett a 34. héten, mégsem született meg a baba hamarabb, nyugi(tudom könnyű ezt mondani), minden rendben lesz!
2010. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is vérzik a terhesség alatt,őt is befektették! Ilyesmi idős mint a sógornőd!Neki adnak infúziót szülés visszatartás miatt!
2010. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szia ne aggodj nem lesz baj segitenek a dokik és benttartják a kis manót...majd irj mi lesz nagyon drukkolok.
2010. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szia!én a 30 héten véreztem be,ettől pedig úgy bepánikoltam,hogy rögtön elkezdtem görcsölni,keményedni.Mire beértünk a kórházba 1 újnyira kinyiltam(elötte lévő nap még zárva voltam)

Rögtön kaptam én is a tüdőérlelőt és 24 órás visszatartó infúziót. Pár hetet benfogtak,majd hazaengetek szigorú fekvésre kötelezve.

Kisfiamat végül 40+2 napra szültem meg,inditani kellett,olyan jól sikerült a visszatartás.

Kivánom a lehető legjobban végződjön sógornődnél is,nem lessz semmi gond,nyugi,vigyáznak rájuk.

Irj,ha tudsz valamit.

2010. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hogy van a sógornőd és a baba?
2010. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Na, most jutottam géphez. Egyelőre mindketten jól vannak, beszéltem vele reggel telefonon. Azt mondta, attól fél, hogy nem engedik haza az ünnepekre. Nagyon kimerült, és unatkozik, a babó szívhangja normális, rugdalózik. Azt mondta az orvos a sógornőmnek, hogy amikor észrevette a vért, addigra már elállt, de még most is távoznak darabok. Nagyon izgulunk, hogy ne legyen semmi baj.
2010. dec. 22. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!