Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamik! Rajtunk...

Túlsúlyos kismamik! Rajtunk is látszik?

Figyelt kérdés
Szóval 92-95kg közt lévő terhes nők!Rajtatok látszik a pocak ahogy nő vagy ez túlsúlyos nőkön nem feltűnő?
2010. dec. 14. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 170 cm-hez 82 kilóval kezdtem a terhességet, nálam már az első trimeszterben kiszúrták, tök sokat változott a hasam formája, aztán nagyon el kezdett nőni, pedig a terhesség végére csak +10 kiló jött fel, viszont 4 kilós volt a kisfiam :D. Egy 3 hetes kisfiú anyukája

2010. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ahogy terhes maradtam 2kg40dkg maradt rajtam!(87.6kg mal kezdtem 164 cm vagyok)90.3 mat tartottam 22.hétig.28+6 napos vagyok ma és 91.8kg!Igaz 1 héttel ezelőtt 92.4 Voltam!Kicsit ingadozik!Kiváncsi vagyok mennyi lesz a végére!ÜDV
2010. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!164 cm-hez 81kg-val kezdtem a terhességem és a végére 99 kg lettem:-( Hát nagyon hamar látszódott és hatalmas pocakom volt,nagy volt a baba(4kg) és szerintem a túlsúly miatt is! Miért is a kérdés egyébként? Hány hetes vagy?

Üdv.16 hós kisfiú anyukája

2010. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem látszódott. :) 95 kg-al lettem terhes, aztán lefogytam 83-ra a folyamatos rosszullétek miatt. 6 kg jött vissza, amiből 3,4kg volt a baba. Plusz nem maradt rajtam semmi.


Akkora hasam lett, hogy alig fértem fel a buszra mert csak egyik "szárnyát" nyitotta a sofőr ki :D No meg úgy mozgott a babám, mintha legalábbis kis alien lett volna. Imádott buszozni, most is nagyon szereti a buszokat :D

135 cm-es pocakkörfogattal mentem kórházba és a végét nem tudom, mert 1 hónapig még benn voltam szülésig. De elől ment a hasam utána én :D

2010. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az elején fogytam 7 kg-t, és a végéig csak ezt híztam vissza. Szép átlagos méretű pocakom volt, de a 6 lakásos társasházban ahol lakunk senki (!) nem vette észre hogy terhes vagyok, csak jöttek nagy meglepődve tavaly Karácsonykor, amikor kitettük a babám képét a lépcsőházba.
2010. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerősök észreveszik, akik nem ismernek, azt hiszik ilyen nagy a has alapjáraton...
2010. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!