Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél teától megindulha...

A málnalevél teától megindulhat a szülés? Okozhat jósló fájásokat?

Figyelt kérdés

5napja iszom, eddig csak jóslóim vannak, de azok erősebbek és több mint az előző hetekben.Azt olvastam, hogy volt olyan akinek meg is indult tőle a szülése, hát én sem bánnám...

Akinek megindult mennyit ivott belőle?És egyáltalán mennyi a napi adag?

Én egy nap egy csészével iszom, ami kb 3 decis.

37+2 hetes kismama (elvileg egy jó héttel nagyobb babával)


2010. dec. 11. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, azért isszák terhes nők, mert enyhe fájásokat csiná és ezzel erősiti a méh izmait és felkésziti őket (edzi) a szülésre. IGy könnyebb lesz a szülés.

Én 38 hetesen bennefelejtettem fél liter vizben a füvet és brutál erős lett az adag, megittam, onnantól 2 napig fájásaim voltak, egyre erősebbek, 2 nap után megszületett a lányom.

2010. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én kb: 4napja kezdtem el inni amikor az ötödik nap reggelén elfolyt a vizem,de maga a szülés nem indult be!hogy ettől volt-e vagy sem azt nem tudom
2010. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!