Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti mindig viseltek...

Kismamák! Ti mindig viseltek melltartót? Még otthonra is? Mennyire tartjátok szügségesnek a viselését? Tapasztalatokat írjatok!

Figyelt kérdés
18-hetes pocakos.
2009. jan. 19. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16. héten kellett válstanom 75-ről 80-ra és akkor vettem egy kismamamelltartót, azóta felváltva hordom egy toppal, merthogy nem volt túl olcsó és mivel olyan gyorsan nőtt egy méretet azt gondoltam ilyen gyors lesz a tendencia továbbra is és csak egyet vettem.Kb másfél hónapja hordom itthonra is, és nekem így kényelmes, már nem tudnék nélküle lenni.
2009. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15:50-es vagyok, elfelejtettem:most vagyok 26 hetes
2009. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, 3 héttel ezelöttig hordtam kifejezett kismama melltartót itthon is, most ahogy a hasam egyre nagyobb nem kapok benne levegőt a mell alatt nagyon kellemetlen hosszu távon, én igy itthon nem hordom, nem félek hogy megereszkedik a mellem, a kényelem a fontos a babának és nekem.az eredeti mellméretem 85d-volt most nem tudom mekkora jo nagy:)
2009. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!