Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti mindig viseltek...

Kismamák! Ti mindig viseltek melltartót? Még otthonra is? Mennyire tartjátok szügségesnek a viselését? Tapasztalatokat írjatok!

Figyelt kérdés
18-hetes pocakos.
2009. jan. 19. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Bár én már megszültem, de én itthon nem hordtam. Inkább kényelmes topot vettem fel. Én viszkedtem a melltartótól. Meg 40 fok volt nyáron.
2009. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ketteske ***** válasza:
100%
Szia! Én 17 hetes vagyok, a melleim eddig még nem nőttek. 75B-s melltartót hordok, de egyáltalán nem mindig. Szerencsére nincs szüksége a melleimnek állandó támaszra. Otthon sokkal kényelmesebb melltartó nélkül.
2009. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
hät en mindig hordok.en ugy hallottam,hogy akkor lesznek logosak a cicik,ha nem hordunk melltartot,mert akkor kinyulnak a szalagok.meg persze most babäsan meg melltarto nelkül megörülnek a fäjdalomtol...en szerintem te is hordjäl,mindegy mekkoräk a melleid.
2009. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A terhességem elején nem okozott gondot, hogy ne vegyek fel melltartót, de amióta van tejem (nem is kevés!), azóta valahogy nem jó. Valószínűleg azért, mert azonnal foltosodik a pólóm, egy kis ingerre, akár érzelmi ingerre is. De ha nem lenne előtejem, biztos nem venném fel otthonra.


20 hetes anyuka :)

2009. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hordok itthon melltartót, mert viszketek, kényelmetlen. Ha a tartása miatt aggódsz, akkor is inkább kismama melltartót viselj, vagy kényelmesebb sportmelltartót.

21 hetes kismami

2009. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én sem mindig hordok. Csak akkor ha elmegyek itthonról. Itthon olyan trikót hordok, aminek van mellrészen egy kis alátámasztás. Tehát nem a hagyományos atlétát.

24 hetes km

2009. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az első terhességemnél szinte egyáltalán nem hordtam, bár előtte sem nagyon. Amúgy 75B-s volt a méretem. Sokat sportoltam előtte, és akkor meg csak sportmelltartót hordtam. Az első gyerkőcöt két éves koráig szoptattam, és ezt senki nem mondja meg a mellem jelenlegi állapotáról. Szinte nem is lógnak, olyan mint egyeseknek szülés előtt. De én azért látom a különbséget. Most már azért hordok melltartót, de csak ha elmegyek otthonról. Amint hazaérek az az első, hogy lekapom. Most a 2. babával az 5. hetemben vagyok, és átállok megint a sportmelltartóra, mert a többiben végkép nem érzem jól magam.

Ha nagyok a melleid, akkor érdemes hordani, mert a súlyuknál fogva meg nyúlhatnak benne az izmok.

De akkor is olyat válassz, ami kényelmes!!!

Üdv:5 hetes babás

2009. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia,

én nem hordtam az elején, pedig nagyon nagyot nőtt, sajnos csúnya is lett, lehet nem lett volna ilyen szakadozott, ha hordok melltartót.

most meg már sok előtejem is van, emiatt is jó ha rajtam van napközben is

2009. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jócskán belejátszik abba, hogy megereszkedik vagy sem, hogy milyen alkatod van, milyen formájú a melled.

én mindig hordok melltartót, csak éjjel alváshoz nem, de napközben igen. Kivettem egy-két melltartómból a merevítő drótot, és akkor nem nyomja meg a széle. Így kényelmesebb.

A nővérem nem hordta, sajnos meg is látszik. Úgyhogy ebből kiindulva én igyekszem kényelmeset viselni, de elmaradhatatlanul. Egyelőre nem okoz gondot, kényelmetlenséget, pedig a terhességem kezdetétől meg van duzzadva, soha nem volt ilyen szép :)))

/13. hétben vagyok/

2009. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Abból jöttem rá, hogy baba van a láthatáron, hogy nemtudtam elviselni a melltartót. Amint hazaértem már szó szerint téptem le magamról :)

80 B - méretről nekem 90 D méretre nőttek a melleim, ugyhogy nekem szükséges, hogy hordjak itthon is. Viszont csak a pamut anyaguakat tudom elviselni, amin egy pici csipke is van azt már nem.

2009. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!