Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamák! Hogy...

10 hetes kismamák! Hogy vagytok, hogy bírjátok a terhességet?

Figyelt kérdés
Én 10+2 hetes vagyok. Állandó émelygés és nem sok minden marad meg, ráadásul veszélyeztetett terhesség, és sokat fekszek.
2010. dec. 2. 16:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Én is 10+2napos kismama vagyok,nekem csak a mellem feszül,de az sem fájdalmas.Kb.egy héttel ezelőtt még én is sokat émelyegtem meg hánytam is,de most már csak ritkán jön elő.Már van egy kisfiam(27hós),ő lefoglalja a rossz gondolataimat,így nincs nagyon időm a rossz dolgokra figyelni.Én 7hetesen voltam utoljára uh-n,akkor minden oké volt,nem vérzek,görcsölök.Szorulásra 2naponta gyümit(kiwi-nari-mandarin-alma) vacsizok+joghurtot,másnap van hatása,próbáljátok ki,nekem bevált.Hétfőn megyek dokihoz,remélem minden rendben lesz,már izgulok, biztos sokat nőtt.Boldog babavárást nektek.

Üdv

2010. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Szept 16.-án volt az utolsó mensim,júni 23 a szülés napja.

Üdv

2010. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Akkor sok szép júniusi baba lesz :)
2010. dec. 2. 21:10
 24/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szombaton leszek 10 hetes.Én is szedek Utrot (barnáztam), de nekem nem az első terhességem.Volt egy sikertelen, és van egy 14 hós lányom.

Egyáltalán nincs semmi bajom.Sem hányinger, sem mellfeszülés, semmi.Mondjuk időm sincs a kismamsággal foglalkozni, mert a csajszim leköti az egész napom.

Jó babavárást mindenkinek!

2010. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én 9+2 hetes vagyok.8 hetesen CRL:15mm.

Eddig csak ritkán volt hányingerem,de 4 napja kb annyira fáj a gyomorszájam,h kibírhatatlan..ma már hánytam is..én nem reggelente,hanem esténként vagyok rosszul,de nagyon..meg minden étkezés után..ja..és minden este tűz forrónak érzem magam,közben semmi láz..remélem pár hét és vége!Boldog babavárást!:-)))

2010. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első vagyok!

Nekem első baba, és utros...remélem nem lesz baja, nagyon féltem:(

2010. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok.21.07-es vagyok,hétfőn voltunk dokinál és már 43mm(11+1hetes) a babóca,járt a keze-lába ezerrel:-),nagyon jó volt látni,hogy minden oké,mert a tüneteim amik voltak,azok is elmúltak(egy kis cicifájás maradt),de ezen kívül,majd kicsattanok,erre azt mondta a dokim,hogy azért érzem ilyen jól magam,mert a baba is nagyon jól van:D.Jövő héten megyek 12hetes genetikára,remélem ott is minden rendben lesz.

Üdv mindenkinek,és a projekteseknek megy a drukk:)

2010. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!22:20as vagyok!

hogy vagytok?

Milyen lett a 12.heti uh eredmény?megcsináltattátok a kombinált tesztet??Nekem annyira nem lett jó,az eredmény,mint sokan másoknak sajnos,de azért annyira nem rossz!

2011. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szia.21.07-es vagyok,már túl vagyunk a 12hetes uh-n,jó lett az eredmény:Crl:66mm,Tn:1.7mm,orrcsont látható,combcsont 9mm,és bpd:2.1mm.Hétfőn megyek afp.-re remélem nem lesz gond ott sem.A 15.héten voltam uh._(saját dokinál),akkor már 75mm volt a manó:-).Neked,kedves utolsó válaszoló,milyen lett az eredményed?Holnap töltöm a 16.hetet:D

Üdv mindenkinek.

Vera

2011. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.Nem lett rossz az eredmény(mint kiderült)tegnap voltam dokinál,azt mondta minden teljesen rendben!:))

66 volt a CRL,NT:1,6

csak a kockázat lett 1:1500hoz(én hittem azt,h ez rossz)

tegnapi uhn már 88mm volt a baba,megint megnézték és minden rendben és harmadik alkalom,h fiúnak néz ki,úh mostmár tuti az!:)))14+3hetes km

2011. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!