Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamák! Hogy...

10 hetes kismamák! Hogy vagytok, hogy bírjátok a terhességet?

Figyelt kérdés
Én 10+2 hetes vagyok. Állandó émelygés és nem sok minden marad meg, ráadásul veszélyeztetett terhesség, és sokat fekszek.
2010. dec. 2. 16:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Nekem (2. vagyok) rohamaim vannak kaja téren. Van hogy 2 napig nincs hús, mert rosszul lennék, ha meg kéne enni, aztán meg csak húst akarok...

Gondoltam, hogy elmegyek a héten dokihoz, de aztán úgy gondoltam, hogy csak tudja a doki, mikorra hív be. vérezni nem vérzek, csak nincs baj.

Nekem, szept. 26 volt az utolsó mensi. 7 hetesen voltatok UH-n? akkor mekkora volt a picúr?

Azt nem írtátok, hogy érzitek a méheteket már? Nőtt a hasatok már? Első baba? :D

2010. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Első baba, 1 vetélés után. A méhemet akkor érzem mikor feszül, és egyből magnéziumot kell bevenni. 7,6 hetesen 13mm volt a crl, szivhang volt.9,6 hetesen crl 34mm
2010. dec. 2. 17:29
 13/31 anonim ***** válasza:
sziasztok! Semmi bajom, nagyon jól vagyunk az elejétől fogva! Se hányinger, se semmi. azaz, kb 3-4 napja rettenetes savas érzés egész nap. ez viszont szinte elviselhetetlen.... akármit rágcsálok, csak 10 percig segít.... :((
2010. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Első vagyok..nem értem mire gondolsz ezzel, a méhérzéssel...nekem már nőtt a pocakom:D látszik, mert fotózom 6 hetes kora óta:D

Én 4+4 hetesen voltam először-3,3mm-es petezsák

5+4 hetesen- 7 mm-es petezsák, 3mm-es szikhólyag

7+4 hetesen-crl:11.5 mm, jó szívhang

9+5 hetesen-crl:26 mm, jó szívhang, mozgás még nincs

10+2 hetesen(fájt a hasam, bementem), már rúgott is egyet a képernyőn:)


Első baba, nagyon izgulok, remélem már megmarad a picike:D

2010. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
már nekem is mozgott a 9.6 hetes uh-n, és már volt köldökzsinór is..:)
2010. dec. 2. 17:54
 16/31 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak egyet volt hajlandó rúgni a kishölgy/úrfi...inkább szundikált szépen tovább, és a rúgást is szerintem azért, hogy menjünk már onnan, és hagyjuk szépen békén:D:D:D


Amúgy én érzek kis bugyborékolásokat pár napja a pocakom alján...és egyre többször...szerintem ez ő lesz:D

2010. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
ja, első voltam..
2010. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

10+6 hetes vagyok!

Eddig nem volt gond nem voltam dokinál de kb.egy hete hánytam meg elájultam és elmantem mert másnap feszült a méhwm.

Kiderült hogy 10+6 hetes vagyok és ikrek!

Mindketten jol vannak én meg zabálok mint az állat ezerrel.De elötte nem vettem észre pedig belegondolva pár hete többet eszek.

Ja vérzésem rendesen volt nem irt ki a doki veszélyeztetettnek.

2010. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
gratulálok! egyszerre kettő az komoly.. :)
2010. dec. 2. 20:37
 20/31 anonim ***** válasza:
Akik barnázás vagy vérzés miatt urot szednek, azoknak mind második terhessége vagy van olyan is akinek első. Én 5 hetesen s 13 hetesen is véreztem, azt szedtem. S 13 hetesen ügyeleten azt mondta az ügyeletes doki, hogy első terhességnél nem lett volna szabad ezt felírnia annak az orvosnak akihez az sztk-ba járok. S csak kíváncsi lennék, hogy más is van itt, akinek első terhessége, s utrut írtak fel? Én 5 hetesen kezdtem, de azt még nem az orvosom, hanem a kórházban írták fel, s 13 hetesen csökkentették az adagot.
2010. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!