Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt hasonló tapaszt...

Valakinek volt hasonló tapasztalata tesztelés előtt?

Figyelt kérdés

Kedves Kismamák!

Az lenne a kérdésem,hogy mielőtt + teszteltetek milyen folyásotok volt?És az előtte lévő ciklusban is olyan volt e?Én eddig ovu után mindig szinte rögtön száraz voltam,de most kb 5nappal utána is tejszínes,krémes folyásom van.

Tapasztaltatok hasonlót?Esetleg reménykedhetek?


2010. dec. 1. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem első hónapban megjött,igaz csak 2 napig tartott,de a teszt sem mutatta ki.Ahogy elmúlt furcsa vizes kissé barnás folyásom lett.Soha nem volt még olyan,főleg akkor jött ha megerőltettem magam.A második hónapban nem jött meg ezért teszteltem és szerencsére pozitív lett :)Az uh-n derült ki,hogy több idős vagyok.

Remélem neked is összejött a baba,mindenesetre szorítok!!!

32hkm

2010. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!