Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, a...

20 hetes terhes vagyok, a babam majan zsele allagu 1 cm atmeroju cisztat talaltak. Hasonlo tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 17:51
 1/4 anonim válasza:
45%
Sajnos nem. Ne aggódj, én nekem a nyakam köré tekeredett a köldökzsinór, mégis itt vagyok egészségesen.
2011. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a kettő nem ugyanaz!


Ilyenkor még szoktak olyan dolgokat látni az uh-n, ami a következő alkalomra már nem is látszik. Pl. lyuk a szíven és hasonlók. Ne aggódj feleslegesen. Kérdezd meg az orvosod hogy ez mi és mi vele a teendőd. Lehet hogy feleslegesen izgulsz, ami a babádnak sem tesz jót.


Egyet jegyezz meg! Ne félj kérdezni senkitől, mert az a te érdeked és mostmár a babádé is. Sok orvos egyértelműnek tekinti azt, hogy másnak is orvosi diplomája van és fél szavakból is megérti őt a beteg. Hát ez nem így van. Szóval kérdezz, kérdezz és amíg van kérdésed, addig ne hagyd magad elküldeni.


Boldog babavárást!

2011. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babámban is találtak cisztát mikor várandós voltam vele, a 21. héten. Neki nem a májában, hanem az agyában volt kettő nagy ciszta. 5 hét múlva már nem is látszódtak, felszívódtak. A dokim azt mondta, hogy a magzati fejlődés során sorban alakulnak ki majd szívódnak fel ciszták, de azért elküldött amniora. A kisfiam már 4 éves és makk egészséges!

Mindenképp beszélj őszintén a dokiddal, kérdezz!

2011. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

2 het mulva kell visszamenni uh-ra. Remelem addigra felszivodik. :S

2011. márc. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!