Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap volt missed ab-m.18...

Vasárnap volt missed ab-m.18 hetes volt a baba, amikor kiderült, nincs szívhang. Van valaki aki hasonló idősen vesztette el a babát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok aki a 19. héten veszítette el az ikerkisfiait. Ha gondolod írj privátba email-t. Tudom mit érzel most, nagyon nehéz és nem is fog elmúlni egyik napról a másikra, de muszáj előrenézni. Beszélni kell róla mégha nagyon fáj akkor is, talán így egy kicsit jobb ha az ember kiadhatja a fájdalmát. A szülés után azt hittem nincs tovább, vége az életemnek, de hál istennek a férjemre mindig mindenben számíthatok, ő segít a mai napig is. Illetve egymásban próbáljuk tartani a lelket. Ha gondolod írj!
2009. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom, tuodm, mit érzel, és itt hidd el, nem csak mondják, hanem át is érzik az anyukák, milyen rosszul érezheted magad. Nekem a 12. héten mondták, hogy a 9. héten megállt a fejlődésben a babám, bele voltam betegedve, és tudd meg, az idő sem javít az állapotomon, teljes letargiában vagyok. Talán, ha kitavaszodik végre, akkor jobb kedvem lesz. Nem tudom elképzelni, milyen lehet megszülni egy halott babát, biztosan nem könnyű feldolgozni. „Szerencsére” a fizikai megrázkódtatáson már túl vagy. A lelkiek csak ezután jönnek. Nekem sokat segített, hogy ott volt a párom, betegesen vágytam arra, hogy szeretkezzünk, de sajnos az elején nem lehetett. Hátha a párod utáni vágy segít enyhíteni a veszteséget. És persze a munka. Nekem az is segített, hogy kitöröljem az agyamat.
2009. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!