Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap volt missed ab-m.18...

Vasárnap volt missed ab-m.18 hetes volt a baba, amikor kiderült, nincs szívhang. Van valaki aki hasonló idősen vesztette el a babát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó.Nagyon sajnállak.Mi történt,mit mondtak?Ne haragudj a kérdésemért.Hogy lehet hogy eddig nem vették észre?Nem is tudom mit mondjak,kitartás az idő segít.
2009. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom, ami veled történt. Szerintem mindegy, hogy hány hetesen vesztettük e el a babót, mindenképp megviseli az embert.

Én 2007 márciusában 9 hetesen, nagyon haragudtam a világra!

1 év után voltam képes újra terhességen gondolkodni, jelenleg 33 hetesek vagyunk!

Fel a fejjel, azt mondják egymásután kétszer nem fordul elő ilyen helyzet!

2009. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást. egyszerűen belázasodtam meg fájt a vesém és bementem az ügyeletre, megnéztek uh-n és közölték már nem mozog a pici és szívhang sincs. meg kellett szülnöm rendesen a babát. szörnyű volt. 2 hét múlva lesz meg a baba szövettana. talán kiderül mi lehetett a baj.
2009. jan. 16. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok, nekem semmit nem mondott a szövetten.

Azt mondják az ilyen baba sérült géneket hordoz és természet így védekezik a betegen született babák ellen.

2009. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzá szóló vagyok.Én 13 hetesen vesztettem el a babomat.3 ultrahang után nem látta a dokim,hogy baj van és mintha megéreztem volna elmentünk 4D-re és ott tudtuk meg hogy 5 hete nem fejlődik.Valószínüleg szívhang se volt soha.Nem tudom akkor mit nézett5,7 és 11 hetesen.Teljesen átérzem a fájdalmadat.Én rögtön terhes lettem ahoga lehetet most 2 és fél éves,jelenleg a 3.várom 11 hetes.Látod lehet utána babo.Csak a rettegés nem mulik el soha.
2009. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen sajnálom, ami Veletek történt... :( Én 8 hetesen vesztettem el a babám alig 3 hete, de az is megviselt.. De el sem tudom képzelni, milyen borzasztó lehet megszülni azt, akit vártál és mégsem ölelheted magadhoz... :'(

Engem is csak tartott szinten, hogy van egy 14 hónapos kisfiam..örökmozgó, csibész kis ember, aki feledtetni tudja a bajt..

Tiszta szívből kívánom, hogy gyászold meg hamar a kicsi babád (mert szerintem a nélkül sokkal nehezebb..Én jól kisírtam magam párszor..jobb volt utána..) és mihamarabb jöjjön egy új pici élet az életetekbe, tegyen Titeket nagyon boldoggá!

Kitartás..!

Enci

2009. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom ami történt. A feldolgozásban nagyon sokat segít, hogy tudsz és mersz beszélni róla. Nem vagy egyedül sajnos, nagyon sokakkal történt már hasonló. Ha gondolod nézd meg a [link] oldalt, ott is tudsz sorstársakkal beszélgetni.
2009. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. aranyosak vagytok. igyekszem minél hamarabb összeszedni magam és csak előre nézni.
2009. jan. 16. 09:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dec.23-án volt, 19-hetes ikerterhes voltam. Nekem is meg kellett szülnöm mindkét babát, két kisfiam született. Nálunk a babákkal minden rendben volt, a méhszáj kinyílt és már nem lehetett semmit tenni. Nagyon megviselt és a mai napig nem tudom hogyan fogjuk magunkat túltenni rajta. Régóta nagyon várt babák voltak, lombikkal lettem terhes.
2009. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Borzasztó ami veled történt,annyira nehéz ezen túltenni magunkat! Én is 12 hetesen vesztettem el a babámat amikor pedig már azthittem nem lehet baj:-( és az első hetekben azthittem nem élem túl. A kislányom tarotta bennem a lelket. Nekem nagyon sokat segitett hogy hasonlóan járt kismamákkal leveleztem olvastam a szomorú történeteket és sirtam rengeteget. Beszélni kell róla mert uyg könnyebb. Én azt vettem észre hogy egyre kevesebbet beszélek róla és egyre kevesebbet sírok. 2 hónapot vártunk (amennyit a doki javasolt) és ujra próbálkoztunk sikerült is a 6.-ik hétben vagyok de öszintén eléggé félek. Ittam a műtét után rögtön a cickafark és palástfű teákat és talán ezeknek is köszönhetem hogy a méhem nagyon szépen rendbejött a petefészkeim is tökéletesek. Akár Te is igyad ezeket hogy minél hamarabb regenerálódjon a tested és lehet a lelkednek is jót tesz picit. Kívánom hogy minél hamarabb az egészséges babádat tarthasd a kezedben!
2009. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!