Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mivel kenitek a...

Krisztina27 kérdése:

Kismamik ti mivel kenitek a pocitokat?

Figyelt kérdés
Én eddig testápolót használtam mindenhova, de pár napja észrevettem hogy a mellem megrepedt hát elég csúnya szerintem nem elég a testápoló, a pocim még szép de félek ezek után az is meg fog repedni. Ti mivel kenitek, hogy elkerüljétek a repedést?
2010. nov. 28. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hajlam kérdése. Én az első babánál mindent kipróbáltam még a szűz olivaolajat is, és naponta többször kentem, de a 33. hét után hírtelen nagyon csúnyán csíkos lett a hasam, ami most már teljesen elhalványult. Most sima testápolóval kenem, bár gondolom most sem úszom meg a csíkokat.

Üdv. 14 hónapos kislány és 27 hetes pocaklakó anyukája

2010. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én milupa terhességi krémmel kenem, amit brendonban szoktam venni, de a gyógyszertárakban is lehet kapni vagy pl a tescoban is láttam. 32 hetesen egyetlen csíkom sincs. Csak a hasamat kentem, de elkezdett csíkosodni a fenekem, s mióta kenem, azt mondja a párom, hogy sokat halványodott. A bnőm a dm-es babylove-al kente, s nagyon csúnya lett a pocija.
2010. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En Baba testapolot hasznalok babaolajjal, semmi nem volt 36. hetig, erre egy hete... ugy nezek ki mint egy zebra :((

Tiszta csik a pocim, combom, mellem :(

A mellemen mar 15. het korul lehetett latni a csikokat... sajnos nem kentem idejeben...

A combomat pedig sokszor elfelejtettem bekenni... :(


No, de nem baj, lesz Babam :)

Aztan a csikokat majd eltuntetem valahogy...

Amugy 20 eves vagyok...

2010. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én Nivea testápolót használtam, de szerintem is alkati kérdés. A mellem nagyon csíkos lett, a hasamon pedig a 40. héten lett két pici csík.
2010. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 31 hetes vagyok és napi 2x reggel és este kenem magam körömvirág krémmel és körömvirág olajjal (méz és zöldtea kivonat van még benne). Nagyon szeretem és finom puha selymes tőle a bőröm. Jó alaposan masszírozom a combom, fenekem, derekam, hasam, mellem. És heti 1x használom olívaolajos testradírt is.


Sajnos én is hajlamos vagyok a csíkokra, kamaszkoromban megrepedt a bőröm rendesen. Most nem érzem, hogy feszülne a bőröm pedig hatalmas már a pocim és a melleim is hatalmasra nőttek (85 DD- melltartó már szűk), de úgy látom a bőröm egyelőre szép és rugalmas. Aztán majd meglátjuk.... Remélem így is marad.

2010. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem ha alkati kérdés akkor én is repedni fogok, de azért elkezdem kenni hátha mégis megúszom.
2010. nov. 28. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!