Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vezető Kismamik! A biztonsági...

Vezető Kismamik! A biztonsági övre mit vettetek, hogy ne nyomja a pocitokat?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok és már eléggé érzem a biztonsági övet. Olvastam, hogy ne a hason legyen hanem a has alá tegyem, hogy erős fékezéskor ne legyen gond.

Az érdekelne, hogy hol, milyet érdemes venni és mennyibe kerül?


2009. júl. 27. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van öv lehúzó és kb. 10000Ft
2009. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Övre rakható hasvédőt lehet használtan teljesen jó állapotban venni 1000-2000 Ft-ért a www.teszvesz.hu
2009. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem használok övet, a férjem nem is engedi. Egy véletlen satufék, és vége. Inkább büntessenek meg. Szerencsére nem vezetek minden nap. Szerintem ha állandóan kocsiban vagy érdemes beszerezni, de nem hallottam erről a lehúzóról eddig még semmi tapasztalatot.

Üdv:

27 hetes

2009. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha erre gondoltal akkor itt kepeket is talalsz rolla az oldal aljan:

[link]

Gondolom nem olcso de szerintem nezz korul a teszvesz-en mert lehet valaki eladja hasznaltan es szeritnem az is jo mert annyira nem lehet ugymond 'elhasznalni' par honap alatt. Az ember kimossa es maris jo. Persze a te dontesed de en korulnezek a hasznaltak kozott. :) Ha sokat utazol kocsival foleg megeri. Sajnos en is minden nap munkaba kocsival jarok. Ovem meg nincs, meg csak 9 hetes pocis vagyok de lassan en is beszerzem.

Boldog babavarast.

2009. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen övem, Brendonos, Be Safe márkájú, de ott 10.000 Ft-ba kerül, így én használtan vettem teszveszen (5000 Ft-ért). Én nagyon praktikusnak találom, örülök, h megvettem, sokkal biztonságosabban érzed magad, ha ott van. Szerintem megéri, én minden kismamának kötelezővé tenném, de mindenki maga tudja (meg a pénztárcája).

Üdv.: 33 hetes kismama

2009. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló.Eléggé felelőtlenek vagytok a férjeddel együtt.Ahogy írtad,egy véletlen satufék,és vége.De abba nem gondolsz bele,hogy ezzel még jobban veszélybe sodorod magadat?A babáról nem is beszélve.Én se szeretem a biztonsági övet,de azért találták ki,hogy használd.Az övterelő tényleg nagyon jó,én is azt használtam.A pocakról teljesen elvezeti az övet.Tényleg nem olcsó,de az életünk annál drágább.

A kérdezőnek:én a brendonba vettem tavaly,akkor volt 9900 forint.

üdv:9 hónapos kisfiú anyukája

2009. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is a BeSafe övterelőt használom. Én nem vettem, hanem kölcsönkaptam. Szerintem érdeklődj te is az ismeretségi körödben, hátha tud nélkülözni egyet valaki. Amit én használok, a dobozán 11000.-Ft van. De ha kapsz egyet kölcsön, vagy tudsz venni egy használtat, akkor tényleg jobban jársz anyagilag.

De mindenképp használd, ha vezetsz, mert tényleg nem mindegy, hogy egy hirtelen fékezésnél hol fog megnyomni az öv!

2009. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Brendonos van. Én is 10000.- ért vettem. Én is azt gondolom, hogy az a kismama aki azt írta, hogy nem használ semmit, csak annyit mondanék, hogy ismerek olyat akinek így vesztette el a babát. Az viszont biztos, hogy simán az övet ne használd. A barátnőm így vesztett el egy babát, nem is kellett túl nagyot fékezni, csak a városban megállt előtte hirtelen valaki és vége. Szerintem 10.000 Ft nem egy nagy összeg a saját és a babám biztonságáért.
2009. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a vaterán vettem övterelőt 2000ft-ért. Valahol lehet kölcsönözni is. Utolsó napon is vezettem. Nagyon hasznos volt.
2009. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Mini Manó babacentrumban lehet bérelni Be safe övterelőt 13ezerért, ami utána teljes egészében levásárolható.
2009. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!