Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mivel kenitek a...

Krisztina27 kérdése:

Kismamik ti mivel kenitek a pocitokat?

Figyelt kérdés
Én eddig testápolót használtam mindenhova, de pár napja észrevettem hogy a mellem megrepedt hát elég csúnya szerintem nem elég a testápoló, a pocim még szép de félek ezek után az is meg fog repedni. Ti mivel kenitek, hogy elkerüljétek a repedést?
2010. nov. 28. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Babaolajat használtam a 15. héttől este fürdés után, meg mikor viszketett, a vége felé már naponta többször is. Abszolút nem lettek csíkjaim, pedig kamasz koromban annak ellenére szétrepedt a bőröm a növéstől, hogy egyszálbél voltam.
2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én NIVEA-t használtam, a jó zsíros fajtát. Aztán mikor láttam egy kis repedést, megvettem a Rossmann-os krémet, ami kifejezetten erre való, de így is tök szétrepedt a hasam... Én nem tudtam ellene mit tenni, tök mind1 volt, mit használtam...
2010. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát én 32 hetes vagyok még nem csíkos a hasam de nem használok rá semmit.Első válaszoló?Ha most elkezdem kenni majd vele lehet hogy még használ és nem is lesznek csíkjaim?Csak mert a családba nálunk mindenki hajlamos rá.Nem szeretném én se hogy csíkos legyen.Bocsi hogy bele írtam a kérdésedbe kérdező!!!
2010. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Most a baba bőrápoló krémet használom nagyon száraz bőrre.Előtte a dm-es babylove termékét használtam,de utáltam az illatát.Este kenem csak fürdés után,de akkor áll rajta a krém :)32 hetes vagyok és még sehol nem repedt meg a bőröm.

Hány hetes vagy?

2010. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nivea babaolajat.
2010. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat 22-hetes vagyok.
2010. nov. 28. 15:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is babaolajat használtam, de csak az elején, mert viszkedtem mindentől. Nics repedés a hasamon. a dokim azt mondta, hogy lehet kenni rá akármit, akinek hajlamos rá a bőre, az repedni fog így is-úgy is( nekem a mellem repedt szét, de az már az első hetekben, amikor még kentem).
2010. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most Johnson's babaolajat használok, a lányomnál meg kifejezetten striákra való krémet használtam. Egyik sem használ(t), hiába ken(t)em. Szerintem ha valaki hajlamos rá, mindenképpen reped. Én mindkétszer repedtem/repedek.

31 hetes kismama.

2010. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Ártani biztos nem fog, ha elkezded kenni. Nekem a 32. héttől még eszméletlen sokat nőtt a hasam. De mint más írta, van aki nem keni, nem reped, más meg tehet akármit, akkor is.. Én csak a saját tapasztalatomat írtam. Próbáld meg!:)
2010. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is hajlam kérdése. Én a Rossmann saját márkás terhességi csíkok elleni krémét használtam. Nekem nem repedt a bőröm.
2010. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!