Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj, ha a védőnőhöz, csak...

Nem baj, ha a védőnőhöz, csak 14 hetesen megyek először?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet mondani?? Ha baj,akkor 6 hetesen mész?

A lényeg,hogy beszélj vele.

2010. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
még csak 8 hetes vagyok,a dokim mondta,h ráérek 4 hét múlva,miután nála jártam,de az már a 2ünnep közt van,gondolom akkor nincs védőnő.
2010. nov. 24. 20:19
 3/19 anonim ***** válasza:

nálunk ő adja a beutalót a vérvételre, amit a 12 hetes Uh-ra vinni kell. Mármint az eredményt. Nektek nem így van?

Illetve lemér, meg ugye kapsz kiskönyvet, amibe szintén be kéne írni a 12 hetes UH eredményét.

Szerintem menj el előbb. Első baba? Nálunk tök rendesek is, mindig kérdezhettem ezret. :)

2010. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már voltam vérvételen.A dokinál is többször ő mondta mindig eddig,mikor menjek hozzá,mikor vérvételre,azt mondja,hogy várjuk meg a 11 hetet,akkor már valószínűbb,h nem lesz baj.csak lehet,hogy akkor már nem rendel a védőnő,de majd utánanézek.(magánrendelésre járok)
2010. nov. 24. 20:26
 5/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok


akkor ráérsz :)

2010. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem érsz rá, mert ha a 12. hétig nem jeletkezel nála, akkor nem kapod majd meg szülés után az anyasági támogatást, mert annak ez is feltétele, nemcsak a minimum 4 pecsét.
2010. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ja, és ez idén egyszeri majdnem 65ezer forint volt.
2010. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Az anyasági támogatásnak nincsen olyan feltétele, hogy a 12. hétig megjelenj a védőnőnél.

Viszont érdemes akár most elmenni, hogy a kiskönyvet ki tudja adni, hiszen az a terhesek "bibliája", mindenhol kérni fogják, a 12 hetes uh-n is.

Semmi gond nem lesz abból, ha elmész december elején.

2010. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
elővettem a könyvet és megnéztem, tényleg nem kell, hogy 12. hétig jelentkezz a kiskönyvért, nem tudom akkor miért emlékeztem erre. nem szoktam falls válaszokat adni, sajnálom.
2010. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pedig én is úgy tudom a 12.hétig kell jelentkezni a védőnőnél.Nálunk a beutalókat is ő adja.Érdemes lenne ennek utánna kérdezni,nehogy gond legyen belőle.
2010. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!