Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl vagyok a 40. héten,...

Túl vagyok a 40. héten, túlhordás miatt korházba akarnak fektetni szombaton. Milyen praktikákkal tudnék segíteni magamon?

Figyelt kérdés

Ihatok ilyenkor tonicot? Azt mondják az a terhesség alatt vetélést okoz, esetleg szex? Gumival vagy anélkül?

Segítsetek légyszi


2009. jan. 13. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szex szex szex...:Dés málnalevéltea...nyitva vagy már vmennyire?mert én is túlhordtam és nyitva voltam de az istennek se akart beindulni....ezért burokrepsztés volt...
2009. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Egy kiadós gyerekcsinálós huncut után, ha nem indul meg a szülés...

Amúgy gumi nélkül, mert a sperma megindíthatja a szülést.

Könnyű szülést.

2009. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A házi praktikák csak akkor segítenek, ha már amúgy is közeledik az idő. De előrébb hozhatják valamivel. Először is, beszélj a babáddal. Majd próbáld ki ezeket: fahéjas dolgok, pl. készíts kekszet. (vérbőséget okoz). Szex, gumi nélkül. Fizikai munka, értek ezalatt egy kis takarítást pl, vagy lépcsőzést. Forró fürdő. Egy kevés (!) alkohol. Hajrá :)
2009. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3 nappal hordtam túl a fiamat, és nekünk is a szex segített-gumi nélkül! Nyugodj meg, tudja a baba, mikor kell kijönnie :)
2009. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szexet hatásosnak mondják, de olvastam olyat, hogy még az sem, pedig már naponta többször is csinálták... Nehéz praktikázni, mert valószínűleg, ha meg akar indulni, akkor segíthet bármelyik, amúgy marad a remény! beszéld meg a babával, simogasd őt, hátha...

Problémamentes és könnyű szülést kívánok!

2009. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem indult be a szextől sem,oxitocin terhelést is kaptam a kórházban meg tágított a doki,sokat sétáltam.Mégis császár lett a vége mert nem tágultam és közben fertőzött lett a magzatvíz.40+9 napon
2009. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!