Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért böki a csőrét az összes...

Miért böki a csőrét az összes munkatársamnak, hogy 30. héttől táppénzen szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Ezt jó előre bejelentettem, hogy föl tudjanak készülni.

Ráadásul munka sincsen. Olyan szinten, hogy ha van munka az összesen kb. egy hétre 2 órányi feladat.

Mégis mindenki ezen szenved, többször rákérdeznek, hogy akkor biztos, hogy elmegyek, meg érveket hoznak föl, hogy miért lenne jó maradnom.

És a konkrétum: vagy bámulom a netet napi 8 órában, vagy esetleg otthon valami értelmeset is tudnék csinálni. És ezt mindenki tudja, hogy így van, mégis értetlenkednek.


2010. nov. 18. 14:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

még egy hozzáfűzni való: sosem azon sértődök meg, amit mondanak, hanem amilyen szándékkal és ahogy.

te is nagyon kihangsúlyoztad, hogy "37. hétig dolgozni akaró" vagy, miért? gondolom azért, mert te is úgy gondolod, hogy én csak egy ingyenélő vagyok, pedig kifejtettem, hogy miről van szó. ha olyan munkám lenne,ahol lenne feladat, hasznosnak érezhetném magam, hidd el, maradnék.

2010. nov. 19. 08:59
 22/25 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 22 hetes, és a 11. héttől itthon vagyok. Elég komoly pánikbetegségem van, és egy alkalommal az irodában nagyon kiakasztott egy ügyfél. Én még dolgoztam volna egy darabig, de nagyon begörcsöltem, és a dokim pihenést javasolt, táppénzre vett. Azóta minden rendben, sokat sétálok, és készülök a baba érkezésére.Ha úgy érzed, hogy neked kell a maradék 10 hét, hogy felkészülj,és hasznosabbnak érzed az otthon eltöltött időt, akkor hajrá, írasd ki magad. Most nyugodtan belém lehet kötni, meg úgy általában abba is, hogy minek vállal egy pánikbeteg gyereket, de mióta itthon vagyok, élvezem a terhességet, és egyetlen egy pánikrohamom sem volt, jól érzem magam.Le lehet szólni a kérdezőt is,ahogy az első kommentelő is tette, de konkrétan ő sem a kérdésre válaszolt, hanem véleményt nyilvánított.Az, hogy ő mit tiltana be, nem volt kérdés. Írj egy ilyen kérdést, hogy "Ki tiltaná be, hogy egy terhes nő táppénzre menjen, amikor akar?", és örömködj ott, hogy mennyien értenek veled egyet.
2010. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utolsónak: na, amit te itt összehordtál, abbül itt SEMMI nem volt kérdés.

Ellenben én megválaszoltam a kérdező kérdését és 5 szóban véleményt is nyilvánitottam. Te CSAK EZT tetted. Nem hinném, hogy az én válaszommal lenne a baj, kicsit nézz magadba.

2010. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

13:09-es vagyok.

Magamba néztem, és egy angyalt láttam. Vajon te mit látsz? :)

Puffogi. :)

2010. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell magamba néznem, mivel nem szóltam be senkinek és a kérdésre válaszoltam.
2010. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!