Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyembe?...

Mit tennétek a helyembe? Kérlek segítsetek!

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, most vagyok a 4.honapban es mar latszik, mit tegyek, hogy ne vegyek eszre az osztalytarsaim??? Tudom elkell nekik mondani egyszer , de meg nem vagyok felkeszulve...szuleimmel megbeszeltuk es hogy a kicsikenek jobb legyen orokbe adjuk egy szereto csaladnak akiknek nem sikerult sajat gyermeket nemzeni...kimeljetek a serto megjegyzesektol:)...( egy ketsegbeesett 14 eves lany).Minden tippet elfogadok.
2010. nov. 15. 19:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Felmérőzzél az iskolában. Kiváncsi lennék,hogy ott is ekkora zseni vagy-e mint a kérdések kitalálásában?
2010. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak engem zavar az első hozzászóló válasza? Miért kellett volna elvetetnie? Jobb, hogy megtartja és 3 embernek is esélyt ad a boldog életre. Komolyan nem értem ezt a mai felfogást.


Oké, hogy nem igaz a sztori, de ha az lenne sem mondanék ilyet, hogy inkább vetette volna el. Jesszus.

2010. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A három embert úgy értem, hogy nyilván a baba, akit örökbe ad és a szülők, akiknek nem lehet saját.


De biztos az én felfogásom rossz.

2010. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindíg kultúrált válaszokat próbálok adni ezen az oldalon, de most azt mondom, vagyis írom, hogy tényleg inkább a tanulással foglalkozz!!!
2010. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kerem most senki sem haragudjon meg, tenyleg nem akartam ezzel szorakozni csak mar annyira idegesit ez a sok altalanositas hogy olyan nem letezik...legtobben minden 14 evest letolnak mert a masik milyen,es most csak kivancsisagbol irtam ki es bevallodtam hogy ez kamu kerdes csak felmeres ki hogy reagal az ilyenekre...es nem azt mondtam hogy meghalt anyukam vagy valami hanem csak ilyent.Es nem kell itt ossze-vissza szidni, amugy koszonom az eddig erkezett valaszokat, es megegyszer bocsi:)
2010. nov. 17. 21:06
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Még Te magyarázod ki a saját hülyeséged....

Szerintem jó ideig behúzott fülekkel járkálj a világban...Általánosítás: persze, de nem terhesség ügyben. Most Neked is sikerült bebizonyítanod hogy beállhatsz a sorba. Az unatkozó, hülyeségeket csináló 14 évesek közé. ratulálok! csak igy tovább!

2010. nov. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na akkor ismét kamuzol te akár hány éves lány!A teherbeesésnél még azt írtad,hogy 22 éves egyetemista vagy!Szégyen vagy!!!!!Te beteg vagy!!!!Fordulj orvoshoz!De majd meg kapod fentről a büntetésed!
2010. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy kedves. Inkább olvass könyveket, hátha ragad rád egy kis ész.

A szüleid biztosan büszkék lennének rád.

Általánosítás? Egyetértek az előttem szólókkal: a mai fiatalok egy részének egyszerűen nem sikerült sorra kerülni, mikor az észt osztották. És te is beálltál közéjük. Tényleg gratulálok.

2010. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Na akkor ismét kamuzol te akár hány éves lány!A teherbeesésnél még azt írtad,hogy 22 éves egyetemista vagy!Szégyen vagy!!!!!Te beteg vagy!!!!Fordulj orvoshoz!De majd meg kapod fentről a büntetésed!


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:29 mi van???

2010. nov. 18. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!