Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyembe?...

Mit tennétek a helyembe? Kérlek segítsetek!

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, most vagyok a 4.honapban es mar latszik, mit tegyek, hogy ne vegyek eszre az osztalytarsaim??? Tudom elkell nekik mondani egyszer , de meg nem vagyok felkeszulve...szuleimmel megbeszeltuk es hogy a kicsikenek jobb legyen orokbe adjuk egy szereto csaladnak akiknek nem sikerult sajat gyermeket nemzeni...kimeljetek a serto megjegyzesektol:)...( egy ketsegbeesett 14 eves lany).Minden tippet elfogadok.
2010. nov. 15. 19:37
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
40%

hát ha ez télleg nem vicc:


nagyon felelőtlen vagy hogy ennyi idős korodban vállalod a gyereket....én elvetettem volna...na de mostmár mind1! Ezt az osztálytársaid elől nem tudod eltitkolni....előbb utóbb ugyis megtudják, nem tudsz mit csinálni :S

Remélem tanultál a hibádból!!!

2010. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
14 évesen terhesnek lenni? ehhez tehetség kell.. és a pasidnak is grat..és legalább együtt vagytok még?
2010. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
60%
azta qrva ez durva:( sajnállak:S de hordj olyan felsőket amiket a kövér nők hordanak olyan bő feldőket és tesiról (ha van tesid) mentsd fel magad vmilyen indokkal hogy ne lássák öltözés közben megy egyél többet előttük és azt foglyák hinni hogy szimplán csak hízol
2010. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Inkabb nem huzom az idot tovabb..a lenyeg:) Nem viccnek szantam es elnezest a fullentesert, egy egeszseges nem teherbeesett 14 eves lany vagyok es arra gondoltam hogy megnezem ha egy ilyen kerdest kiteszek milyen valaszokat kapok ra.... ez olyan felmeres akart lenni...de nem akarok senkit bolonditani...elnezest kerek mindenkitol:(
2010. nov. 15. 19:45
 5/29 anonim válasza:
azért durva lenne meg " mit tennétek a helyembe" xD inkább nem lennék egy ilyennek a helyébe...
2010. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De mondtam a vegen hogy ez egy kamu kerdes csak olyan felmeres szeruseg:)
2010. nov. 15. 19:49
 7/29 anonim válasza:
tudom :d úgy is írtam "lenne"...
2010. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ok bocs:P Mine mistake:):P
2010. nov. 15. 19:51
 9/29 A kérdező kommentje:
bocs:)) my...csak kozbe angolozok;)) s osszekavarodtam;))
2010. nov. 15. 19:51
 10/29 anonim válasza:
XD am jó nektek mi németet tanulunk tök xar
2010. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!