Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » óriási problémám van, kérek...

óriási problémám van, kérek mindenkit olvassa el, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

ELŐZŐLEG KI IRTAM EZT A KÉRDÉST(((Nagy a problemam,36 hetes terhes vagyok, kulfoldon elek, a magzatom 30 hetesnek felel meg,1,5 kg, es azt is mondta az orvos hogy megvan serulve a mehlepenyem, mit tudnek tenni?

nagyon megvagyok ilyedve, reggel ota csak sirok, nem tudom hogy miert, vagy hogyan serulhetett meg a mehlepenyem, felek hogy elveszithetem a babamat, elso kisbabam lesz, kernem a segitsegeteket, hogy aki tud ilyesmi dologrol, az irja le a tapasztalatait, segitsen nekem, irja le hogy mivel gyorsithatnam meg a babam novekveset, stb.))))

FÉLEK NAGYON, NEM AKAROM ELVESZITENI A BABÁMAT, ARRA GONDOLTAM HOGY MEGKÉREM AZ ORVOSOMAT HOGY SZÜLESSZEN MEG, MERT IDEKINT LEGALÁBB KAP TÁPLÁLÉKOT A BABÁM, MERT A HASAMBAN NEM KAP, ÉS NEM AKAROM HOGY FOGGYON, HETENTE 1 ULTRAHANG, ÉS EGY SZIV VIZSGÁLAT, NEKEM EZ NEM ELÉG, FÉLEK HOGY HA MEGÁLL A BABÁM FEJLŐDÉSE, AKKOR EGYUTTAL MEGÁLL A SZIVE IS, ÉS .... NEM AKAROM MÉG LE IRNI SEM, TUDJÁTOK MIRE GONDOLOK, SZERINTETEK JÓ ÖTLET HOGY KÉREM A SZÜLÉST?


2010. nov. 13. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na van valami fejlemény? Hogy vagytok?
2010. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Minden rendben veletek?
2010. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Írj ha lesz egy kis időd! MI van veletek?
2010. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
sziasztok, meg csak most tudok irni, mert korhazban voltam, ma engedtek ki, irtam hogy mennem kell ultrahangra, elismentem, es meg az nap megcsaszaroztak, a kislanyom megszuletett november 16-an, este 8:12 kor, 1630 g, 2 het mulva ot is hazaengedik, koszi hogy irtatok, sok egeszseget mindegyikotoknek, sok puszi,
2010. nov. 22. 01:02
 25/25 anonim ***** válasza:

Gratulalok a kislanyotokhoz! Nagyon sok egeszseget kivanok mindkettotoknek es majd irj meg, hogy mi van veletek!

Szia!

2010. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!